بهداشت دهان و دندان

رازگشایی از نئاندرتال های 100 هزار ساله با تکنیک جدید شناسایی دی ان ای ، تعیین زمان دقیق خروج انسان مدرن از آفریقا و ورود آنان به اروپا با روش انقلابی جدید

یورونیوز: دانشمندان می گویند با تکنیکی جدید که می تواند آثار ریز دی ان ای موجود در ذرات غبار کف غار را تجزیه و تحلیل کند، توانسته اند پرده از راز زندگی نئاندرتال های اسپانیا بردارند.

24 خرداد 1400

بوی بد دهان بچه ها: علت و راه و روش های درمان آن

علل بوی بد دهان بچه هاخشکی دهان: اگر فرزندتان به وسیله دهان نفس می کشد (برای مثال گرفتگی بینی دارد) بنابر این باکتری های موجود در دهانش به احتمال زیاد بدون دردسر رشد می نمایند.

20 خرداد 1400

15جانوری که طبیعت تمام خلاقیت خود را در خصوص آن ها به کار برده است

در مطلب زیر قصد داریم شما را با بعضی از سورپرایز های بی انتها طبیعت آشنا کنیم که باعث می شوند قدرت و خلاقیت آن را تحسین کنیم.

6 اردیبهشت 1400

شناسایی گونه جدید کروناویروس در ژاپن با احتمال کاهش کارایی واکسنهای موجود

مقامات بهداشتی در ژاپن تأیید نموده اند در این کشور اکنون موارد زیادی از ابتلا به گونه جدیدی از کروناویروس شناسایی شده که می تواند کارایی واکسن های موجود برای مقابله با COVID-19 را کاهش دهد.

26 اسفند 1399

حساس تر از دربی

انگار در هیچ جای دنیا به اندازه ایران دربی ها و مسابقات حساس در فوتبال وجود ندارد. چند روز پیش یک گزارشگر رادیویی به کنایه گفت آنقدر که در ایران ال کلاسیکو برگزار می شود خود اسپانیایی ها آنقدر ال کلاسیکو ندارند!

30 بهمن 1399

خبرنگاران اثرات فیزیولوژیک و ایمونولوژیک ورزش در فرایند عفونت زایی کرونا

ساری - خبرنگاران - دو پژوهشگر مازندرانی در کتابی که منتشر نموده اند ، اثرات فیزیولوژیک و ایمونولوژیک در فرایند عفونت زایی ویروس کرونا را مورد آنالیز قرار داده اند تا به بیماران قلبی و دیابتی و دیگر بیماران زمینه ای در دوران قرنطینه یاری نمایند.

9 دی 1399

طرز تهیه نان و پنیر سفره عقد (مجلسی)

نان و پنیر فانتزی یا نان و پنیر سفره عقد می تواند یک غذای سبک و سالم برای تزیین سفره عقد و نامزدی و یا سفره پذیرایی افطار در ماه رمضان باشد

17 آذر 1399

روش سفید کردن دندان با زغال

استفاده از زعال برای سفید کردن دندان یک راه ثابت شده است. این راه سفید کننده خانگی یکی از بهترین موثرترین روش ها برای از بین بردن لکه های زرد و بدرنگ روی دندان هاست.

11 آذر 1399

از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

تشکیل کلاس در 5شنبه ها برای جبران عقب ماندگی درسی، تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد و99، سال سخت تری خواهد بود از جمله مهمترین اخبار اجتماعی خبرنگاران طی امروز (9 دی ماه) هستند.

1 اسفند 1398

هزینه های روزمره در بهترین شهر جهان برای زندگی (جدول)

آگاهی در مورد هزینه های زندگی در استرالیا، قطعا بخشی از برنامه های ضروری سفر شما خواهد بود. هزینه های زندگی در قسمت های مختلف استرالیا تا حدودی تفاوت دارد. طبق آمار سال 2016، هزینه یک سال زندگی در استرالیا به طور متوسط برای یک فرد بالغ 19830 دلار در نظر گرفته...

22 آبان 1398