سلامتی و پزشکی

کرونا طراحی گوشی های هوشمند را متحول می کند

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که شیوع گسترده ویروس کرونا موجب تغییر و تحولات عظیمی در طراحی و توسعه گوشی های هوشمند خواهد شد.

22 تیر 1399

احتمال ابتلای مجدد بهبودیافتگان کرونا در این دوره وجود ندارد

ایسنا/ مدیر بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در رابطه با احتمال ابتلای مجدد بهبودیافتگان بیماری کووید 19، گفت: بر اساس شواهد موجود اگر کسی مبتلا شده و بهبود یافته است، در این دوره دیگر مبتلا نخواهد شد.

21 تیر 1399

برگزاری آزمون های خاتمه نیمسال جاری دانشگاه پیغام نور به صورت غیرحضوری

رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: آزمون های خاتمه نیمسال جاری دانشگاه پیغام نور به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

17 تیر 1399

خبرنگاران ماماهای بیمارستان مهریز تجلیل شدند

یزد- خبرنگاران- در مراسمی که با حضور جمعی از مسوولان و کارکنان بهداشت و درمان مهریز روز سه شنبه به مناسبت روز جهانی(16 اردیبهشت) ماما برگزار گردید، 10 نفر از فعالان بخش مامایی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) این شهرستان تجلیل شدند.

13 تیر 1399

300 هزار بریتانیایی سیگار را از ترس کرونا ترک کردند

بیش از 300 هزار نفر از شهروندان بریتانیایی از ترس افزایش احتمال ابتلا به ویروس کرونا عادت سیگار کشیدن خود را در دو ماه اخیر کنار گذاشتند.

12 تیر 1399

بازگشایی آرایشگاه ها؛ لنگ تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا

در آخرین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با بازگشایی آرایشگاه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و برطرف محدودیت زمان فعالیت پاساژ ها و مراکز تجاری موافقت شده است.

4 تیر 1399

چرا بسته بندی یک هنر محسوب می شود؟

آیا تا به امروز توجه کرده اید که هنگام ورود به یک فروشگاه، انواع بسته بندی کوچک و بزرگ ما را احاطه می کنند؟ و آیا تا به امروز پیش آمده است که بی اختیار کالایی را در دست بگیرید، و بی آنکه چندان ضرورتی داشته باشد، آن را خریداری کنید؟ آیا شده از میان چند محصول...

31 خرداد 1399

اعطای 5 هزار کیت تشخیص کرونا سازمان بهداشت جهانی به افغانستان

سازمان بهداشت جهانی پنج هزار کیت تشخیص ویروس کرونا برای یاری به تشخیص این ویروس در اختیار وزارت بهداشت افغانستان قرار داد.

29 خرداد 1399

توصیه هایی به کنکوری ها در این روزهای کرونایی

خبرنگاران/کرمانشاه این روزها که کرونا همه را خانه نشین کرده و مرتب هم توصیه می شود در خانه بمانیم، فرصت خوبی برای کنکوری ها به وجود آمده تا فارغ از دغدغه های معمول، برای درس خواندن برنامه ریزی کنند.

23 خرداد 1399

آخرین آمار مبتلایان کرونا در جهان: ایران در رتبه هشتم و آمریکا در صدر واقع شده است

طبق آخرین آمار جهانی تا به امروز دو میلیون و 83 هزار نفر هب ویروس کرونا مبتلا شده اند؛ کشور آمریکا با 644 هزار و 89 مبتلا، در رده نخست جهان قرار گرفته است.

21 خرداد 1399

واشنگتن پست: ترامپ در 1170 روز حضور در کاخ سفید 18 هزار دروغ گفته است

روزنامه آمریکایی با استناد به داده های بانک اطلاعاتی نوشت: دونالد ترامپ در 1170 روز کاری در کاخ سفید، 18 هزار دروغ یا ادعای گمراه کننده گفته است.

19 خرداد 1399

حضور در المپیک توکیو آخرین فرصت من است، نمی خواهم مرد برنزی باشم

به گزارش خبرنگاران، جنگ ایلدیم دارنده دو مدال برنز کشتی فرنگی المپیک و دنیا از کشور ترکیه گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا باید در خانه بمانیم و مجبور هستیم تمرینات خود را به صورت انفرادی پیگیری کنیم. البته انجام ورزش در خانه برای ورزشکاران حرفه...

18 خرداد 1399

خبرنگاران فرماندار: فعالیت اصناف ری از 30 فروردین با مجوز وزارت بهداشت مجاز است

شهرری - خبرنگاران - فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه طرح فاصله گذاری هوشمند برای اصناف استان تهران از 30 فروردین ماه اجرا می شود، گفت: فعالیت اصناف شهرستان فقط با ثبت نام و اخذ مجوز در سامانه وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی خواهد بود.

14 خرداد 1399

امریکا دست از سرزنش کردن چین برداشت

وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد، الآن زمان سرزنش کردن چین به خاطر ویروس کرونا نیست بلکه زمان شفاف سازی موضوع است.

11 خرداد 1399

نسخه های ترامپ برای بوریس جانسون پذیرفته نشد

دفتر نخست وزیری انگلیس پیشنهاد رئیس جمهوری آمریکا را برای کمک دارویی به بوریس جانسون که به دلیل ابتلا به کووید19 در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است، نپذیرفت.

10 خرداد 1399

قربانیان کرونا ممکن است در پارک های نیویورک دفن شوند

رئیس کمیته بهداشت شورای شهر نیویورک روز دوشنبه 6 آوریل (18 فروردین) گفت اگر ظرفیت گورستان ها برای حجم زیاد اجساد جدید قربانیان کرونا کافی نباشد، می توان از پارک های شهر برای دفن آنها استفاده کرد.

9 خرداد 1399

کرونا چه بلایی بر سر ریه ها می آورد؟

کروناویروس به خاطر وجود شاخک های تاجی شکلی که بر روی سطوحش وجود دارد، با این نام شناخته شده و می تواند سبب بروز کووید 19 شود. این ویروس یک عفونت ویروسی واگیردار است که در ابتدا گلو و سپس ریه فرد مبتلا را درگیر می کند.

8 خرداد 1399

تعطیلی مشاغل پرخطر در سمنان، اولویت استراحت گردشی با کارمندان مسن تر و بیمار است

خبرنگاران/سمنان معاون سیاسی امنیتی استاندار و جانشین ستاد مقابله با کرونا استان سمنان از تداوم تعطیلی و محدودیت بازگشایی برای واحدهای صنفی پرخطر در این استان اطلاع داد.

7 خرداد 1399

طرز تهیه حلوای هویج

از آن جایی که هویج پخته شده از ارزش غذایی بالاتری نسبت به هویج خام برخوردار است، لذا، طرز تهیه حلوای هویج را برای شما مناسب دیده ایم.

5 خرداد 1399

سامانه هوشمند تشخیص دقیق و حساس کرونا رونمایی شد، محصولی ایران ساخت و بی بدیل در کیفیت

دستاوردی دیگر از زیست بوم فناوری و نوآوری ایران برای مبارزه با کرونا با حضور معاون علمی ریاست جمهور و فرمانده ستاد مدیریت کرونا در استان تهران رونمایی شد.

4 خرداد 1399
تعداد: (94)