روش سفید کردن دندان با زغال

به گزارش وبلاگ سایه، استفاده از زعال برای سفید کردن دندان یک راه ثابت شده است. این راه سفید کننده خانگی یکی از بهترین موثرترین روش ها برای از بین بردن لکه های زرد و بدرنگ روی دندان هاست.

روش سفید کردن دندان با زغال

بهترین روش سفید کردن دندان ها در خانه با زغال

به گزارش وبلاگ سایه به نقل از نمناک ،استفاده از زغال برای سفید کردن دندان و از بین بردن لکه های زرد و بدرنگ روی دندان شاید برایتان عجیب باشد ولی زغال با تمامی سیاهی اش دندان ها را سفید می کند.

عجیب ترین قسمت ماجرا این است که این شیوه واقعا جواب می دهد. دکتر جوزف بنکر،دندانپزشک در ایالت نیوجرسی امریکا می گوید:باور این کار برای من هم سخت بود، تا اینکه خودم امتحان کردم. کمی کثیف کاری می شود، اما این ماده، پلاک ها و لکه های روی دندان ها را از بین می برد و آن را سفید تر می کند.

زغال برای سفید کردن دندان چگونه عمل می کند؟

کربن فعال طبیعی به رنگ دهنده های سطحی دندان مثل قهوه، چای، مواد غذایی و نوشیدنی ها و پلاک ها می چسبند و آن ها را از روی دندان پاک می کنند. اگر دندان های تان به طور طبیعی زرد یا تیره است، باید یک محصول سفید کننده دندان حاوی هیدروژن پروکسید هم بخرید.

این ماده امن، خوب، بی بو و بی مزه بسیار مقرون به صرفه است. در همه فروشگاه های مواد غذایی موجود است. دکتر بنکر می گوید:اگر دیدید دغال حالت ریگی دارد، آن را روی دندان های تان نمالید، چون به مینای دندان آسیب می رساند. هنوز هیچ محصولی از ذغال برای دندان به بازار نیامده است . بزرگ ترین نگرانی ما سختی آن است که به مینای دندان آسیب می زند.

روش سفید کردن دندان و ازبین بردن لکه و جرم دندان با زغال

- یکی دو ذغال را بشکنید و آن را در طرفی پودر کنید.

- کمی آب به آن اضافه کنید تا حالتی خمیری به دست آید.

- مواد را به روی کل سطح دندان های تان بزنید.

- 3 تا 4 دقیقه صبر کنید و سپس آب بکشید.

منبع: جام جم آنلاین

به "روش سفید کردن دندان با زغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش سفید کردن دندان با زغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید