اخبار اقتصادی

انجام بیش از 13 میلیون مکالمه به وسیله رومینگ ملی

اجرای رومینگ ملی یعنی درصورت نبود آنتن یک اپراتور در منطقه ای، بتوان از آنتن اپراتور دیگر استفاده کرد؛ بر همین اساس در سه ماهه سوم امسال نزدیک به 14 میلیون مکالمه به وسیله رومینگ ملی انجام شده است.

18 فروردین 1399

ارتقاء شاخص های معیشتی در خراسان جنوبی؛ مهم ترین پیامد پروژه های عمرانی

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: مهم ترین پیامد پروژه هایی که برای ایام دهه فجر پیش بینی شده، ارتقاء شاخص های معیشتی، اشتغال و اقتصاد استان است.

29 اسفند 1398

کاهش قیمت کالاها در گمرکات کشور، افزایش 75 درصدی ارزش صادرات به اوراسیا

زادبوم گفت: کمیته نرخ گذاری با توجه به حجم کالاها، قیمت را در گمرکات کشور کاهش داده است.

15 اسفند 1398

آخرین آمار درباره شرایط نرخ بیکاری در تهران

خبرنگاران: معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: بررسی فرایند تغییرات نرخ بیکاری استان تهران حاکی از کاهش 3.1 درصدی این شاخص نسبت به فصل مشابه در سال 97 است.

9 اسفند 1398

درخواست عجیب و غریب ویلموتس از ایران

خیلی ها توقع داشتند حداقل با شرایطی که فدراسیون برای ویلموتس به وجود آورد و مدام در مرخصی بود، اینگونه رفتار نکند، ولی او حتی دست به شکایت زده و می خواهد غرامت یکساله را بگیرد.

7 اسفند 1398

جلسه رئیس کمیته ملی المپیک با نوبخت برای بودجه، صالحی امیری: نباید انتظاری ایجاد کنیم که غیرقابل باور باشد

قهرمانان ما بدانند آنچه در توان ما بود برای بازیهای 2020 گذاشتیم. همین الان با نوبخت جلسه ای داشتم و پیگیر منابع بود. پنجشنبه هم با آقای جهانگیری جلسه داشتم. دائم در جلسه هستیم تا بتوانیم منابع را تامین کنیم اما شرایط کشور خاص است. باور داریم غرور و غیرت...

2 اسفند 1398

از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

تشکیل کلاس در 5شنبه ها برای جبران عقب ماندگی درسی، تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد و99، سال سخت تری خواهد بود از جمله مهمترین اخبار اجتماعی خبرنگاران طی امروز (9 دی ماه) هستند.

1 اسفند 1398

جراحی کسری بدخیم بودجه

بودجه 99 بودجه استثنایی و سرنوشت سازی است. حلقه تحریم ها تنگ تر و فروش نفت خام سخت تر شده است. از طرفی با وجود تحریم های بانکی و ریسک شناسایی، انتقال پول نفت هم پرخطرتر شده است.

27 بهمن 1398

همکاری تهران و توکیو موجب توسعه مناطق ساحلی می گردد

بهرام امیراحمدیان، کارشناس مسائل آسیای میانه ، درباره ابراز علاقه ژاپن به سرمایه گذاری در بندر چابهار، گفت: ابراز علاقه توکیو به سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی موضوع خوبی است. پیش از این و در زمینه هایی که آمریکا نسبت به تشدید تحریم ها علیه ایران مبادرت...

25 بهمن 1398

تهیه نقشه راه گیاهان دارویی سرزمین طلا و یاقوت های سرخ، درآمد 2هزار میلیاردی ازکشت گیاهان بومی

بر اساس آمارها درآمد استان خراسان جنوبی در سال گذشته از کاشت گیاهان دارویی بیش از 2 هزار میلیارد تومان بوده و مواد موثره موجود در گیاهانی چون زعفران، زرشک و عناب بسیار بالاتر از استانداردهای جهانی است، ولی به دلیل نبود دانش و امکانات کافی از این پتانسیل...

19 بهمن 1398

میشل عون: دولت آینده از تیم کاری منسجم تشکیل خواهد شد

رئیس جمهور لبنان گفت که در دیدار با معاون سیاسی وزیر خارجه آمریکا تأکید کرده که تشکیل دولت جدید از دیروز با تعیین حسان دیاب برای نخست وزیری کلید خورده است.

18 بهمن 1398

حمایت از بخش خصوصی در دوره تحریم باید افزایش یابد

چهل و چهارمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان با حضور رئیس اتاق اهواز، استاندار و فعالان مالی اهواز برگزار گردید.

13 بهمن 1398

5 بانک زیبا در جهان

خبرنگاران: برج بانک چین، برج ایسبانک، بانک مکواری و ... از جمله بانک های زیبایی هستند که طبق نظرسنجی های مختلف در اینترنت، به عنوان زیباترین ساختمان های بانکی جهان انتخاب شده اند.

9 بهمن 1398

تضمینی بر انتها خیزش های مردمی نیست

برنده انتخابات امروز (پنجشنبه) الجزایر هرکس باشد، شکی نیست که مسائل این کشور شمال آفریقا در زمینه نفت و گاز به این سرعت و آسانی حل نخواهد شد.

7 بهمن 1398

منشور همکاری بین 20 هنرمند از سراسر کشور به امضا رسید

خبرنگاران/خراسان جنوبی طی مراسمی در آخرین روز از فعالیت چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان، منشور همکاری بین 20 هنرمند از کشور در راستای ایجاد نمایشگاه های صنایع دستی به امضا رسید.

5 بهمن 1398

یادداشت، تاملی بر صندلی کشورهای آسیای مرکزی در استراتژی جدید مالی ایران

بازارهای کوچک دو جمهوری قرقیزستان و تاجیکستان نشان دهنده آن است که اهمیت دو کشور برای جمهوری اسلامی فراتر از صرفِ مبادلات مالی، و در چارچوب نقش استراتژیک این دو جمهوری به عنوان کشور پل است.

5 بهمن 1398

اولین اظهارات عبدالمهدی پس از استعفا

ایسنا نوشت: نخست وزیر مستعفی عراق در دیدار با سفرای کشورهای اروپایی بار دیگر بر خواسته خود مبنی بر تشکیل دولت جدیدی با اختیارات کامل تاکید کرد.

4 بهمن 1398

افزایش کاندیداتوری زنان در انتخابات مجلس یازدهم

خبرنگاران/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به آمار کاندیداها یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان کرمان و کشور گفت: خوشبختانه درصد مشارکت زنان در سطح کشور بیشتر از دوره های قبل برای کاندیداتوری مجلس بود،...

3 بهمن 1398

ویلموتس، شفاهی فسخ کرد؟

سرمربی تیم ملی به فدراسیون فوتبال اعلام نموده علاقه ای به ادامه کار در ایران ندارد.

30 دی 1398

کالاهای معاف از ثبت سفارش در مناطق آزاد اعلام شد

فهرست 76 قلم معاف از ثبت سفارش برای واردات به مناطق آزاد و ویژه مالی اعلام شد.

27 دی 1398
تعداد: (122)