اخبار مجلس

آموزش زبان انگلیسی در مدارس ایران اجباری است یا اختیاری؟

آموزش زبان در مدارس ایران اجباری است یا اختیاری؟ این سوال دغدغه بساری از دانش آموزان و والدین آنها است. در این مقاله به این سوال و راه چاره آن پاسخ می دهیم.

22 شهریور 1402

مشخص تکلیف تشکیل سازمان گردشگری تهران تا انتها سال جاری

ایسنا/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، مشخص تکلیف تشکیل سازمان گردشگری تهران تا خاتمه سال جاری صورت می گیرد.

28 خرداد 1402

تصویب لایحه مقابله با تحریم و حمایت از اشخاص تحریم شده ایرانی

معاون حقوقی ریاست جمهوری از تصویب لایحه مقابله با تحریم و حمایت از اشخاص تحریم شده ایرانی در هیئت دولت اطلاع داد.

21 خرداد 1402

برگزاری دوره آموزشی تخصصی برای 500 خبرنگار و متصدی روابط عمومی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان ظهر سه شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان زنجان یکی از موضوعات مهم در راستای تبیین موضوعات فرهنگی را استفاده از ظرفیت رسانه ها مطرح کرد و گفت: متاسفانه بعضی از دستگاه های اجرایی در...

19 اردیبهشت 1402

واکنش یک نماینده به ممنوعیت واردات آیفون 14 ، درباره تفاوت واردات سامسونگ و آیفون شرح دهند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید مجموعه های اجرایی به این موضوع پاسخ دهند که چه تفاوتی بین واردات تلفن همراه سامسونگ وجود دارد که جلوی واردات گوشی مدل آیفون 14 به بعد را گرفته اند.

30 بهمن 1401

مدارس استان تهران شنبه غیرحضوری است، اجرای طرح زوج و فرد از در منزل

بر اساس مصوبات این کارگروه، روز شنبه یکم بهمن ماه در تمامی شهرستان های استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه کودکستان ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

2 بهمن 1401

انتقاد شدید پدر حسن یزدانی نسبت به رئیس فدراسیون کشتی، دبیر باید پاسخ دهد!

پدرحسن یزدانی نسبت به شکست پسرس و اتفاقاتی که در جریان رقابت های جهانی رخ داد نقدها شدیدی را علیه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بازگو کرد.

31 شهریور 1401

رئیس مرکز پژوهش های مجلس: بودجه جاریِ برنامه هفتم از مالیات تأمین گردد

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تأمین بودجه جاری از مالیات تأکید کرد.

27 مرداد 1401

وعده وزیر ورزش به طرفداران سرخابی؛ استقلال و پرسپولیس تا آخر سال به بخش خصوصی واگذار می گردد

گروه استان ها وزیر ورزش و جوانان گفت: دستورات و مجوزهای واگذاری استقلال و پرسپولیس اخذ شده است و تا آخر اسفند سال جاری این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار می شوند.

11 اردیبهشت 1401

سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال آینده تعیین شد

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 گفت که سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال آینده، 5 میلیون و 600 هزار تومان شد و حقوق های بیشتر از این اندازه مشمول مالیات پلکانی خواهند شد.

31 فروردین 1401

اعلام عیدی بازنشستگان ، خبر مهم و بد است

طبق قانون بودجه سال 1400 میزان عیدی کاخبرنگارانن دولت یک میلیون و 500 هزار تومان پیش بینی شده است و در جلسه هیات دولت نیز مبلغ عیدی بازنشستگان کشوری به تصویب نهایی می رسد.

28 فروردین 1401

پیشنهاد 350 میلیون تومانی امارات به پزشکان ایرانی

بروید ببینید چند نفر از رتبه های زیر 100 پزشکی هم دوره های من در ایران ماندند. این اظهارات اخیر سخنگوی بهداشت و درمان مجلس دوباره بحث مهاجرت کادر درمان را باز کرد. بر اساس آمار، مهاجرت کادر درمان از ایران در سال های اخیر شدت پیدا کرده است.

24 فروردین 1401

اجرای طرح بن ، بروجن و برداشت سه برابری آب از زاینده رود

خبرنگاران/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض نمایندگان این است که بیش از میزان مصوب شده در طرح بن - بروجن بارگذاری انجام می گردد و ظاهراً سه برابر احتیاج مصرفی از زاینده رود آب برداشت می گردد.

11 بهمن 1400

سومین جشنواره طب ایرانی کلید خورد

مسئول دبیرخانه دائم جشنواره طب ایرانی از کلید خوردن سومین دوره این رویداد خبر داد.

20 دی 1400

بازگشایی مدارس منوط به مصوبات ستاد ملی کروناست

قربانی با بیان اینکه ملاک عمل برای بازگشایی مدارس، الگوی ابلاغی و مصوبات ستاد ملی کرونا است، گفت: هیچ تغییری در الگوی ابلاغی انجام نشده است و مدارس باید برای بازگشایی آمادگی کامل داشته باشند.

21 آبان 1400

کتاب قلب فرهنگی جامعه است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، پریسا علیلو، مدیرکل بانوان استانداری آذربایجان غربی در دیدار با رسول بابازاده، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، به مناسبت اجرایی کردن طرح های مرکز کتاب ایران، گفت: در اجرای طرح هدیه ماندگار...

13 مرداد 1400

بخش خصوصی قوی در میدان فراوری باشد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برطرف موانع فراروی فراوری از بخش خصوصی خواست باید قوی در میدان حضور داشته باشد.

7 مرداد 1400

استقلال همچنان درگیر مسائل پرتعداد، تاثیر جلسه با وزیر چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، اگر گفته گردد استقلال روزهای بحرانی را سپری می نماید، حرف کاملاً درستی است و اگر بیان گردد این بحرانی ترین روزهای استقلال در یک دهه اخیر است، شاید باز هم سخنی به گزاف نباشد.

3 مرداد 1400

نگاهی به سرنوشت مهمترین سند قانونی؛ مقابله با فساد چگونه ممکن است؟

پیرو تصویب مجلس شورای اسلامی و الحاق ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با فساد (مریدا 2003) یکی از مهمترین اقدامات قانونی جمهوری اسلامی ایران در راستا مبارزه با فساد، تصویب قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد در سال 1390 انجام پذیرفت....

24 اسفند 1399

کدخدایی: شورای نگهبان محصولاتش را گارانتی نمی کند

کدخدایی گفت: این را شوخی کردم، اما کمی جدیت هم در آن دخیل است که شورای نگهبان محصولاتش را گارانتی نمی کند. نمی توانیم بگوییم فردی که سرکار آمده در طول 4 یا 8 سال همان چیزی است که ما فهمیده ایم و حجت همان قولی است که به مردم داده.

29 بهمن 1399
تعداد: (43)