وزیر آموزش و پرورش: درباره غیرحضوری شدن مدارس تصمیمی گرفته نشده است

به گزارش وبلاگ سایه، از ابتدا هم از رسانه ها درخواست داشتم با توجه به اینکه اولیاء نگران هستند و حاصل عمرشان و و ثمره زندگی شان بچه ها هستند این جو غیرعادی که ایجاد شده را باید آرام کنیم. همکارانم اطلاعات لازم را برابر دستورالعمل صادر شده به اولیاء بدهند.

وزیر آموزش و پرورش: درباره غیرحضوری شدن مدارس تصمیمی گرفته نشده است

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا اکنون بحث تداوم آموزش ها به صورت مجازی(غیرحضوری) به علت اتفاقات اخیر مطرح نیست؟ اظهار کرد: هنوز خیر، در جلسه روز گذشته با سران به این تصمیم نرسیدیم.

به گزارش ایسنا یوسف نوری در حاشیه دهمین همایش و نمایشگاه ملی و سومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید در پاسخ به پرسشی درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده پیرامون فعالیت مدارس اظهار کرد: تقریبا می گردد گفت که تا کنون جلسات بسیاری در سطوح مختلف برگزار گردیده است، دستگاه های مختلف روی این موضوع اخیر بحث داشتند اما واقعیت این است که نظرات بسیار متفاوت هستند.

وی اضافه کرد: اکنون می بینید که رسانه های بیگانه هم از روزهای گذشته روی این موضوع از جنبه های روانی اجتماعی متمرکز شده اند و جوی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه این موضوع روز گذشته هم در جلسه ای با حضور سران مطرح شد گفت: برای قطعیت موضوع، دوستان ما با جدیت کامل دارند کار می نمایند که نتیجه را به ما اعلام نمایند و ما هم درخواست کردیم که زودتر به ما اعلام نمایند که ما تداوم فعالیت را داشته باشیم.

وی ادامه داد: از ابتدا هم از رسانه ها درخواست داشتم با توجه به اینکه اولیاء نگران هستند و حاصل عمرشان و و ثمره زندگی شان بچه ها هستند این جو غیرعادی که ایجاد شده را باید آرام کنیم. همکارانم اطلاعات لازم را برابر دستورالعمل صادر شده به اولیاء بدهند.

وی در پاسخ به اینکه پس بحث آموزش مجازی اکنون مطرح نیست؟ اظهار کرد: هنوز خیر، در جلسه روز گذشته با سران به این تصمیم نرسیدیم.

وی بعلاوه درباره غیبت های دانش آموزان از مدارس در روزهای اخیر گفت: همکارانم دانش آموزان را مراعات می نمایند به جهت اینکه اولیاء خیلی نگران بودند. البته نمونه تدریس ها را داریم و همکارانم معلمان را هدایت می نمایند و ان شاءالله این دانش آموزان هم به آموزش حضوری برگردند.

منبع: عصر ایران

به "وزیر آموزش و پرورش: درباره غیرحضوری شدن مدارس تصمیمی گرفته نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش: درباره غیرحضوری شدن مدارس تصمیمی گرفته نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید