اقتصادی: 24 نفر از قربانیان حمله اخیر به روستائیان، کودک هستند

به گزارش وبلاگ سایه، نخست وزیر اقتصادی ضمن بازدید از روستایی که هدف حمله وحشیانه از سوی یک گروه ناشناس قرار گرفته بود، گفت که 24 نفر از 100 قربانی این حمله، کودک هستند.

اقتصادی: 24 نفر از قربانیان حمله اخیر به روستائیان، کودک هستند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سایه، بوبو سیسیه نخست وزیر اقتصادی از روستای سوبان دا در مرکز اقتصادی که طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هدف حمله قرار گرفته بود، بازدید کرد.

مهاجمانی از قوم فولانی به روستای مذکور که ساکنان آن از قوم دوگون هستند، حمله نموده و دستکم 95 نفر را کشته و خانه های روستائیان را آتش زدند.

بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، نخست وزیر اقتصادی پس از بازدید از محل این کشتار گفت که 24 نفر از قربانیان کودک هستند و ما به عنوان رهبران این کشور مسئول تحقق امنیت و تقویت آن هستیم.

سیسیه آوریل گذشته پس از کناره گیری نخست وزیری اقتصادی به دلیل کشتار در یکی از روستاهای این کشور، به عنوان نخست وزیر اقتصادی انتخاب شد.

از ژانویه گذشته تا کنون صدها نفر در جریان درگیری های قومی و خشونت بار بین صیادان قوم دوگون و چوپانان قوم فولانی در اقتصادی، کشته شده اند و از جمله این حوادث خشونت بار نیز کشتاری بود که در ماه مارس رخ داد و طی آن بیش از 150 نفر از قوم فولانی کشته شدند که فاجعه بارترین کشتار قومی در اقتصادی بود و به دنبال آن نخست وزیر و دولت اقتصادی مجبور به استعفا شدند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "اقتصادی: 24 نفر از قربانیان حمله اخیر به روستائیان، کودک هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصادی: 24 نفر از قربانیان حمله اخیر به روستائیان، کودک هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید