فاطمی امین: تماس های مردم با 124 را شخصا آنالیز می کنم، انحصاری در واردات خودرو نداریم

به گزارش وبلاگ سایه، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تماس ها با سامانه تلفن 124 که مردم اعتراض ها را بیان می نمایند شخصا آنالیز می کنم.

فاطمی امین: تماس های مردم با 124 را شخصا آنالیز می کنم، انحصاری در واردات خودرو نداریم

به گزارش گروه مالی وبلاگ سایه، سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع وبلاگ سایه درباره آخرین شرایط بازار پس از اصلاح قیمت ها گفت: هفته گذشته اصلاح قیمت در چند قلم داشتیم و این نگرانی وجود داشت که مردم با کمبود کالا روبرو باشند که خوشبختانه اکنون جای نگرانی نیست.

وزیر صمت با بیان اینکه متاسفانه 30 درصد اصناف پروانه نظارت ندارند، ادامه داد: تماس ها با سامانه تلفن 124 که مردم اعتراض ها را بیان می نمایند شخصا آنالیز می کنم و تماس هایی که گرفته می گردد همانجا ثبت می گردد.

فاطمی امین گفت: از هفته آینده قرار است برگه های نظارت مردمی در مفازه ها ثبت گردد تا شهروندان اگر تشکر یا اعتراضی از آن صنف داشته باشند به شیوه الکترونیکی گزارش دهند.

وی درباره واردات خودرو با تاکید بر اینکه ما هیچ انحصاری در واردات خودرو نداریم، اعلام کرد: کلیات آیین نامه واردات خودرو در دولت مطرح شد و پیرامون یکی از بند های آن نظراتی وجود داشت که به کمیسیون مالی دولت رفت. تا آیین نامه مصوب نگردد نمی توان درباره جزئیات آن صحبت کرد.

وزیر صمت با بیان اینکه چند دغدغه مطرح بود که یکی از آن ها انحصارگرایی در واردات خودرو بود که این موضوع صحت ندارد، گفت: اولویت ما واردات خودرو های مالی است که عموم مردم از آن بهره مند شوند.

فاطمی امین گفت: افزایش قیمت یک سری از کالا ها پذیرفتنی است، چون مواد اولیه آن ها مانند تخم مرغ یا روغن گران شده است، اما درباره سایر کالا ها تاکید کردیم اگر واحد تولیدی قصد افزایش قیمت دارد قبل آن باید با سازمان حمایت از مصرف نماینده تبادل اطلاعات گردد و اگر تایید شد افزایش قیمت اتفاق بیفتد که البته تمرکز ما روی کالا هایی است که در سبد خانوار تاثیر بالایی دارد.

ادامه دارد ...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فاطمی امین: تماس های مردم با 124 را شخصا آنالیز می کنم، انحصاری در واردات خودرو نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاطمی امین: تماس های مردم با 124 را شخصا آنالیز می کنم، انحصاری در واردات خودرو نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید