پنجمین عرضه اولیه سال 97 بورس در راه است

به گزارش وبلاگ سایه، شنبه 27 بهمن پنج درصد از سهام فروشگاه افق کورش در بورس تهران عرضه اولیه می گردد که در این صورت این پنجمین شرکتی خواهد بود که طی سال 97 مقداری از سهامش را در بورس تهران عرضه اولیه نموده است.

پنجمین عرضه اولیه سال 97 بورس در راه است

به گزارش ایسنا، در تازه ترین اطلاعیه های شرکت بورس اعلام شده شنبه هفته آینده تعداد 50 میلیون سهام، معادل 5 درصد از سهام فروشگاه افق کورش به عنوان پانصد و بیست و ششمین شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ های بازار دوم بورس در نماد افق به شیوه ثبت سفارش عرضه خواهد شد.

کف قیمت این سهم 1,600 تومان و سقف قیمت آن 1,695 تومان ارزش گذاری شده است. حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 200 سهم و سقف تعهد خرید برای متعهد خرید پنجاه درصد از کل سهم قابل عرضه است.

با توجه به شیوه عرضه ثبت سفارش، ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی و محدوده قیمتی مشخص شده امکان پذیر است.

در صورتی که این سهم در بورس تهران عرضه اولیه گردد این پنجمین عرضه اولیه بورسی در سال 1397 خواهد بود. قبل از این بخشی از سهام شرکتهای پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی پارس، کشت و صنعت و دامپروری پارس و تأمین سرمایه لوتوس پارسیان در امسال در بورس تهران عرضه اولیه شدند.

با توجه به اطلاعیه های داده شده محتمل است تا سرانجام سال علاوه بر 5 درصد فروشگاه زنجیره ای افق کورش، 10 درصد از تأمین سرمایه نوین هم در بورس تهران عرضه اولیه گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پنجمین عرضه اولیه سال 97 بورس در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین عرضه اولیه سال 97 بورس در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید