هواوی مشغول جذب توسعه دهندگان برای اپ استور خود است

به گزارش وبلاگ سایه، به نظر می رسد هواوی نسبت به حل شدن مشکل تحریم آمریکا در آینده نزدیک امیدی ندارد و به همین خاطر مشغول جذب توسعه دهندگان برای اپ استور اختصاصی خود است. به گزارش XDA-Developers، هواوی برای تعدادی از توسعه دهندگان اپلیکیشن ها ایمیل فرستاده و از آن ها خواسته که اپلیکیشن خود را در اپ استور اختصاصی هواوی موسوم به AppGallery ارائه نمایند.

هواوی مشغول جذب توسعه دهندگان برای اپ استور خود است

برای ترغیب این افراد، هواوی گفته که این شرکت در سال گذشته بیش از 350 میلیون گوشی عرضه نموده که تمام آن ها به AppGallery دسترسی مستقیم دارند. علاوه بر این، وعده داده که توسعه دهندگان می توانند بر روی پشتیبانی کامل هواوی حساب نمایند.

ایمیل فرستادن اپ استورهای ثالث برای توسعه دهندگان موضوع جدیدی محسوب نمی گردد. به عنوان مثال آمازون هم که سازنده تبلت های Fire محسوب می گردد و این تبلت ها به سرویس های گوگل دسترسی مستقیم ندارند، از تعداد زیادی از توسعه دهندگان خواست که اپلیکیشن های خود را برای این پلتفرم عرضه نمایند.

البته گفتنی است که اگر تحریم آمریکا پابرجا باقی بماند، تعداد زیادی از اپلیکیشن ها نمی توانند در AppGallery حضور داشته باشند. در همین زمینه یکی از روزنامه نگاران حوزه تکنولوژی اعلام نموده که از هر 15 اپلیکیشن رایگان، فقط 2 مورد می توانند روانه اپ استور اختصاصی این شرکت شوند زیرا مقر اصلی بیشتر اپلیکیشن ها در آمریکا واقع شده است یا به نحوی با بازار این کشور در ارتباط هستند.

آیا به نظر شما هواوی می تواند حتی یک چهارم از اپلیکیشن های پلی استور را در AppGallery ارائه کند و آیا میلیون ها کاربر هواوی حاضر به نصب اپلیکیشن های خود از سایت هایی مانند APKMirror هستند؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "هواوی مشغول جذب توسعه دهندگان برای اپ استور خود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواوی مشغول جذب توسعه دهندگان برای اپ استور خود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید