رهبر کره شمالی از وابستگی به الکل و نیکوتین رنج می برد ، وزنش به 140 کیلوگرم رسیده است

به گزارش وبلاگ سایه، سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی مدعی شد که رهبر کره شمالی از اختلال شدید خواب رنج برده و وزنش به حدود 140 کیلوگرم رسیده است.

رهبر کره شمالی از وابستگی به الکل و نیکوتین رنج می برد ، وزنش به 140 کیلوگرم رسیده است

به گزارش وبلاگ سایه، خبرگزاری یونهاپ نوشت: کیم کیو-هیون، مدیر سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی گزارشی برای کمیته اطلاعاتی مجلس این کشور تدوین کرد و یو سانگ بوم، عضو این مجلس درباره این گزارش گفت: بر اساس این حقیقت که مقامات کره شمالی به شکل فعالانه تازه ترین داده های دارویی را که در درمان مقامات ارشد کره شمالی در ماه آوریل استفاده شده جمع آوری نموده اند - از جمله داروهایی مانند زولپیدم برای دردمان بی خوابی - سرویس اطلاعات ملی تخمین می زند که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی از اختلال خواب شدید رنج می برد.

او بعلاوه با اشاره به مقادیر بالای واردات سیگارهای خارجی و تنقلات گران قیمت به کره شمالی، گفت که سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی این احتمال را آنالیز می نماید که کیم جونگ اون درگیر چرخه ای هولناک از وابستگی به الکل و نیکوتین شده و از بی خوابی رنج ببرد.

این سازمان اطلاعاتی بعلاوه گزارش داد که کیم جونگ اون در 16 مه در حالی در انظار عمومی ظاهر شد که بسیار خسته به نظر می رسید و دایره های سیاهی زیر چشمانش داشت. بعلاوه هوش مصنوعی با استفاده از تصاویری قدیمی تر او، تخمین زده که در حال حاضر وزن این رهبر کره شمالی به حدود 140 کیلوگرم رسیده است.

این قانون گذار کره جنوبی به نقل از رئیس سازمان اطلاعات ملی کشورش گفت: از اواخر سال میلادی گذشته، کبودی ها و آثار زخم روی دستان کیم جونگ اون دیده می گردد که احتمالا نتیجه حساسیت و اگزمای ناشی از فشار عصبی است.

علاوه بر این، گزارش مذکور مدعی شده که بحران غذایی کره شمالی شدت گرفته و آمار مرگ ومیر ناشی از گرسنگی و خودکشی افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، قیمت ذرت و برنج در سه ماهه نخست سالی جاری نسبت به بازه مشابه در سال گذشته میلادی به ترتیب 60 و 30 درصد افزایش یافته است. این بیشترین قیمت از سال 2011 است که کیم جونگ اون روی کار آمد.

سئول گزارش داده که آمار خودکشی در کره شمالی نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته و کیم جونگ اون را وادار نموده تا اقداماتی برای جلوگیری از آن اتخاذ کند. او خودکشی را خیانت به سوسیالیسم عنوان نموده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "رهبر کره شمالی از وابستگی به الکل و نیکوتین رنج می برد ، وزنش به 140 کیلوگرم رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر کره شمالی از وابستگی به الکل و نیکوتین رنج می برد ، وزنش به 140 کیلوگرم رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید