راه اندازی سامانه پیغام کوتاه پلیس خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ سایه، معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از راه اندازی سامانه پیغام کوتاه 11056 پلیس خراسان جنوبی برای افراد سخت گویش اطلاع داد.

راه اندازی سامانه پیغام کوتاه پلیس خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ سایه آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ حسن شجاعی نسب، سه شنبه 17 دی، اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به افراد سخت گویش سامانه پیغام کوتاه 11056 پلیس خراسان جنوبی راه اندازی شده است و شهفرایندانی که قادر به برقراری تماس با مراکز 110 نباشند، می توانند از این سامانه استفاده نمایند.

وی اضافه کرد: این افراد می توانند برای ارسال اخبار مرتبط با ناهنجاری های اجتماعی و یا اخبار امنیتی از سامانه پیغام کوتاه 11056 استفاده نمایند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی بیان نمود: در این سامانه پیغام کوتاه تمامی پیغامک های ارسالی شهفرایندان ثبت و مورد آنالیز کارشناسان انتظامی استان قرار خواهد گرفت و نتیجه اقدامات انجام شده به اطلاع فرد رسیده و از فرایند موضوع درخواست شده آگاه خواهد شد.

شجاعی نسب توضیح داد: امروز افتخار انتظامی این است که سرباز ولایت و در خدمت مردم باشد، لذا سیاست های نیروی انتظامی تصریع در خدمات دهی به شهفرایندان بوده و برقراری سامانه پیغام کوتاه 110 در استان گامی مهم در این راستاست.

وی ادامه داد: با توجه به حجم بالای مأموریت های پلیسی 110 و پاسخگویی به موقع به مطالبات پلیسی، شهفرایندان از برقراری تماس های تلفنی غیرضروری با مرکز 110 جدا خودداری نمایند تا با بهره گیری از توان بالقوه پلیس پاسخگویی به موقع به مطالبات شهفرایندان داشته باشیم.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: انتظار ما از شهفرایندان این است که فقط در صورت وقوع اتفاقات مهم و روبرو شدن با موضوعات فوریتی با شماره 110 تماس حاصل نمایند چراکه هر تماس غیر فوریتی که با این سامانه برقرار گردد ممکن است اپراتوران را از پاسخگویی به یک تماس فوریتی دیگر باز بدارد و این کار منجربه تضییع حقوق دیگر شهفرایندان گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "راه اندازی سامانه پیغام کوتاه پلیس خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه پیغام کوتاه پلیس خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید