حمله دوباره بایدن به ترامپ به بهانه کرونا

به گزارش وبلاگ سایه، خبرنگاران : جو بایدن اقدامات ترامپ در برابر بحران کرونا را غیر مسئولانه خواند و شرح داد: رئیس جمهور آمریکا باعث ایجاد تشکیک و تردید مردم آمریکا در خصوص واکسن کرونا می شود.

حمله دوباره بایدن به ترامپ به بهانه کرونا

به گزارش وبلاگ سایه به نقل از تسنیم، جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت واشنگتن در سخنانی در ایالت دلاوِر اعلام کرد که وی می خواهد اقتصاد آمریکا به روال عادی خود بازشود و به شکلی امن و مسئولانه بازگشایی شود.

بایدن اضافه نمود: باید دموکرات ها و جمهوری خواهان را زیر یک سقف جمع کنیم و برای بهبودی اوضاع اقتصادی آغاز به کار کنیم.

نامزد برنده دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه به بحران کرونا در کشورش اشاره کرد و گفت: اگر در مقابله با این ویروس هماهنگی نداشته باشیم، این به معنای مرگ و میر بیشتر مبتلایان خواهد بود.

رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا اقدامات ترامپ در برابر بحران کرونا را غیر مسئولانه خواند و شرح داد: رئیس جمهور آمریکا باعث ایجاد تشکیک و تردید مردم آمریکا در خصوص واکسن کرونا می شود.

بایدن تاکید کرد که آنچه ترامپ در رابطه به ویروس کرونا انجام می دهد، یک رفتار غیر مسئولانه است، این در حالی است که امکان نجات جان بسیاری مردم مبتلا وجود دارد.

رئیس جمهور منتخب اضافه نمود: ما 20 میلیون آمریکایی داریم که به دلیل بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در معرض تهدید از دست دادن منازل خود قرار دارند.

وی در ادامه با انتقاد از اقدام ترامپ در خروج از سازمان بهداشت جهانی در پی شیوع ویروس کرونا گفت که ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی باز خواهد گشت.

منبع: اقتصادنیوز

به "حمله دوباره بایدن به ترامپ به بهانه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره بایدن به ترامپ به بهانه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید