بازیکن استقلال باید اخراج می شد، فکر همه چیز را می کردیم جز داور

به گزارش وبلاگ سایه، رضا مهاجری پس از باخت یک بر صفر ماشین سازی مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: پیش بینی بازی سنگین و سختی را داشتیم که همین اتفاق هم افتاد. فکر همه چیز را کرده بودیم ولی به نطرم داور بازی آقای سید علی باید شهامت بیشتری می داشت.

بازیکن استقلال باید اخراج می شد، فکر همه چیز را می کردیم جز داور

سرمربی ماشین سازی صحبت هایش را با انتقاد از داور بازی ادامه داد: در همان دقیقه نخست باید بازیکن حریف اخراج می شد. تیم من در چهار بازی گذشته مظلوم واقع شد. با بدبختی به تیمم روحیه می دهم. مگر ما چقدر توان داریم که باید در این همه جبهه بجنگیم. چطور باید بازیکنم را آرام کنم.

مهاجری خاطرنشان کرد: می خواهم مصاحبه نکنم اما بازیکن می گوید از حقمان دفاع نمی کنید. استقلال تهران همه چیزش مهیاست و نیازی به حمایت های دیگر ندارد. همه جا به داور فشار می آورند. به بازیکنانم خسته نباشید جانانه می گویم.

مهاجری درباره عملکرد بازیکنان خود گفت: با این حال به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. اگر اشتباهات داوری نبود می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

وی درباره بازی دفاعی تیمش افزود: شاید دفاع کردیم اما ضد فوتبال نبودیم.

مهاجری درباره وقت کشی دخسوس نیز گفت: شاید روحیات او را نمی شناسید. در یک بازی که بازیکنم مصدوم بود خواستم وقت را تلف کند تا آن بازیکن را تعویض کنم اما او قبول نکرد. اگر هر بازیکن دیگری را می گفتید کمی فکر می کردم اما درباره دخسوس اصلاً چنین چیزی نیست. ما در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی چند موقعیت گل داشتیم؟! شما خودتان جواب دهید. ما ضد فوتبال بازی نکردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکن استقلال باید اخراج می شد، فکر همه چیز را می کردیم جز داور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن استقلال باید اخراج می شد، فکر همه چیز را می کردیم جز داور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید