مازیار زارع: به فکر ملوان هستیم؛ سیاوش یزدانی جایی در تیم من ندارد

به گزارش وبلاگ سایه، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی می گوید تیمش برابر استقلال باید در انزلی میزبان باشد.

مازیار زارع: به فکر ملوان هستیم؛ سیاوش یزدانی جایی در تیم من ندارد

تیم فوتبال ملوان در جریان هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (آدینه) از ساعت 19 در استادیوم دستگردی تهران میهمان پیکان است.

مازیار زارع سرمربی ملوان در نشست خبری پیش از این ملاقات اظهار کرد: شاد هستم که بعد از مدت ها به لیگ برتر بازگشتیم. در ابتدای فصل تیم های شناخت زیادی از یکدیگر ندارند. ما می دانیم که پیکان تیم خود را نسبت به فصل گذشته حفظ نموده است. آن ها تیم جوان و جنگنده ای هستند. در هر تیمی تغییرات زیاد بوده، اما پیکان تیم خود را حفظ نموده است. ما هم به همراه پیکان از جوان ترین تیم ها هستیم.

وی دربار آخرین شرایط سیاوش یزدانی هم گفت: او تمرکز لازم را نداشت و ما به فکر تیم خود هستیم و امیدوارم یاری کنیم مشکلش حل بگردد. او بین ما جایی ندارد و پیگیر مسائل خودش است. ما به فکر ملوان و کار تیمی خودمان هستیم.

او درباره اینکه آیا استادیوم شهر انزلی برای میزبانی از ملاقات های ملوان آماده است یا خیر هم گفت: استادیوم باید آماده گردد و به فکر اینکه ما بیرون از انزلی بازی کنیم نیستیم. باید در انزلی بازی کنیم و چمن استادیوم ما برترین چمن ایران است. فکر اینکه بیرون انزلی بازی کنیم هم برای ما سخت است و باید برابر استقلال در انزلی بازی کنیم.

او درباره مسائل اقتصادی باشگاه ملوان هم گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و تمام تمرکز ما روی بازی ها است.

منبع: فرارو

به "مازیار زارع: به فکر ملوان هستیم؛ سیاوش یزدانی جایی در تیم من ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازیار زارع: به فکر ملوان هستیم؛ سیاوش یزدانی جایی در تیم من ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید