چرا پروژه 45 روزه باید در کرمان 2 ساله اجرا گردد؟ ، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری کرمان

به گزارش وبلاگ سایه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه باید ظرف دو هفته شهرداری کرمان همکاری لازم جهت نصب سایت های اپراتور تلفن ها همراه را فراهم کند اظهار کرد: اگر شهرداری در این بازه زمانی همکاری لازم را انجام نداد؛ وظیفه دارید همه سایت هایی که مقرر است در کرمان نصب گردد، را جمع آوری کنید. 20 سایت 4G در کرمان آورده ایم متأسفانه هنوز در انبارها بوده این درحالیست که سایر استان ها به دنبال چنین امکاناتی هستند و باید این 20 سایت تا سرانجام شهریورماه اجرا شوند.

چرا پروژه 45 روزه باید در کرمان 2 ساله اجرا گردد؟ ، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری کرمان

به گزارش وبلاگ سایه، محمدجواد آذری جهرمی عصر امروز 12 اردیبهشت ماه در جلسه آنالیز وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان کرمان با تأیید اینکه لینک های شهری و جاده ای استان کرمان در بعضی موارد مشکل دارد، گفت: ما که در تهران هستیم اما با این مسائل آشنا هستیم اما گویا بعضی در درون استان از این مسائل آگاهی و خبری ندارند!!

وی اتصال شبکه انتقال استان کرمان را وصله پینه ای دانست، ادامه داد: به نظر می رسد که شبکه انتقال استان کرمان از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و اگر یک شبکه شهر دچار مشکل و قطعی گردد، همه دستگاه ها دچار مشکل خواهند شد که برازنده این استان و جمهوری اسلامی نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: شبکه فیبر نوری استان کرمان باید اصلاح گردد. بایستی هر شهر به صورت مستقل حداقل به دو فیبر نوری مجهز باشد.

وی با بیان این مطلب که اجرای 370 کیلومتر فیبر نوری برای کرمان ابلاغ شده است، عنوان نمود: اتصال بین استان ها وظیفه زیرساخت هاست و داخل استان و شهرها برعهده مخابرات است، اجرای فیبر نوری وظیفه بخش خصوصی نیست و نباید تکلیف خود را بر دوش بخش خصوصی بیندازید؛ اگر پول ندارید دلیلی نمی گردد وظیفه خودتان را بر دوش دیگری بیندازید.

آذری جهرمی با انتقاد شدید از اینکه در استان کرمان اجرای یک پروژه 28 کیلومتری فیبرنوری (راستا کرمان به ماهان) 2 سال به طول می انجامد اظهار کرد: واقعاً نمی فهمم که اجرای پروژه ای که بر عهده دولت است را باید بخش خصوصی انجام دهد؟ این وظیفه حاکمیت است. اگر بخش خصوصی فردا گفت که فیبرم را جمع می کنم چه کار خواهید کرد؟ پروژه ای که می توان در 45 روز اجرا کرد چرا باید 2 ساله، اجرایی گردد؟

وی با تاکید بر آنکه در شهریورماه باید شبکه انتقال استان کرمان به وسیله سینا (گروه گسترش ارتباطات و فناوری اطلاعات سینا، به عنوان هلدینگ تخصصی فاو) بالا آید، اظهار کرد: انتقال استان کرمان مشکل دارد و شاخص های کیفی در کرمان پایین هستند، لذا باید مشکل انتقال در استان کرمان حل گردد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از ارائه آمار متناقض در این جلسه از سوی مدیران استانی بیان نمود: باید گزارش دقیقی به بنده داده گردد که اگر تا شهریور ماه همه این پروژه ها اعمال گردد به کجا خواهید رسید؟ باید احتیاجهای همراه اول و ایرانسل را تأمین کنید و احتیاج دسترسی را به بنده اطلاع دهید.

آذری جهرمی با بیان اینکه باید ظرف دو هفته شهرداری کرمان همکاری لازم جهت نصب سایت های اپراتور تلفن ها همراه را فراهم کند اظهار کرد: اگر شهرداری در این بازه زمانی همکاری لازم را انجام نداد؛ وظیفه دارید همه سایت هایی که مقرر است در کرمان نصب گردد، را جمع آوری کنید. 20 سایت 4G در کرمان آورده ایم متأسفانه هنوز در انبارها بوده این درحالیست که سایر استان ها به دنبال چنین امکاناتی هستند و باید این 20 سایت تا انتها شهریورماه اجرا شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چرا پروژه 45 روزه باید در کرمان 2 ساله اجرا گردد؟ ، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پروژه 45 روزه باید در کرمان 2 ساله اجرا گردد؟ ، انتقاد شدید وزیر ارتباطات از شهرداری کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید