پیروانی: ایرانی ها به مشتی گری معروف هستند، هنوز برای پیش بینی قهرمان زود است

به گزارش وبلاگ سایه، یک پیشکسوت فوتبال می گوید ایرانی ها به مردانگی و مشتی گری معروف هستند و باید رعایت کنیم تا دچار مسائل حاشیه ای نشویم.

پیروانی: ایرانی ها به مشتی گری معروف هستند، هنوز برای پیش بینی قهرمان زود است

غلامحسین پیروانی در گفت وگو با وبلاگ سایه درباره حواشی و درگیری های اخیر در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: نه در این حد اما در اروپا هم به همین صورت است. روزنامه ها و فضای مجازی به بازیکنان استرس می دهند اما ما باید بیدار باشیم و اشتباه نکنیم. فوتبال وقتی حساس می گردد، تشنج اتفاق می افتد و با همه این ها درست است که در فوتبال ما درگیری زیادی وجود دارد و نباید این درگیری ها اتفاق بیفتد.

او ادامه داد: ایرانی ها به مردانگی و مشتی گری معروف هستند و باید رعایت کنیم تا دچار این مسائل حاشیه ای نشویم. کسانی که باعث آشوب و این شرایط می شوند باید بدانند عمر قهرمانی کوتاه است و سعی کنیم دوست پیدا کنیم. عمر پهلوانی می ماند نه عمر قهرمانی و ان شاءالله که از این مسائل کمتر ببینیم و بیش تر رعایت گردد، چون در شان مردم ایران نیست. با این حال هم فضای مجازی به شکل گیری این مسائل خیلی یاری می نماید.

این پیشکوست فوتبال با بیان این که قهرمانی خیلی زود می گذرد، گفت: درست نیست به خاطر قهرمانی یا نایب قهرمانی در کار هم بزنند و ان شاءالله که اصلاح گردد. البته نه با جرایم انضباطی بلکه با ارشاد کردن بازیکنان این مسائل نباید تکرار گردد. نباید این مسائل را حساس نمایند و بیش تر هم تماشاگران باعث این حساسیت می گردد.

او اضافه نمود: مسوولان ما و کمیته اخلاق باید دخالت و مدیریت نمایند. باید بیش تر به پهلوانی فکر کنیم نه قهرمانی. باید این ماجرا از اصل درست گردد. کدخدامنشی حل گردد بهتر از این است که کمیته انضباطی جرایم سنگینی اتخاذ کند و به هر حال امیدوارم در نهایت این مسائل حل گردد.

پیروانی درباره مدعیان کسب عنوان قهرمانی گفت: لیگ بسیار خوبی داریم. سپاهان، پرسپولیس و استقلال تیم هایی هستند که بسیار با کیفیت هستند و شرایط خوبی دارند. قهرمانی میان این سه تیم است اما با شرایط این روزها و به دلیل فاصله کم بین تیم ها سخت است که پیش بینی کنیم در نهایت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چه تیمی به قهرمانی خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیروانی: ایرانی ها به مشتی گری معروف هستند، هنوز برای پیش بینی قهرمان زود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: ایرانی ها به مشتی گری معروف هستند، هنوز برای پیش بینی قهرمان زود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید