پلوسی: ترامپ باید از قدرت خلع گردد، اف بی آی و پنتاگون هم باید جوابگو باشند

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با تأکید بر اینکه پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) و پنتاگون نیز باید جوابگوی بی کفایتی در برابر حمله طرفداران ترامپ به کنگره باشند، اعلام نمود که رئیس جمهور آمریکا به عنوان عامل اصلی این حادثه باید از سمت خود خلع گردد.

پلوسی: ترامپ باید از قدرت خلع گردد، اف بی آی و پنتاگون هم باید جوابگو باشند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سایه به نقل از شبکه خبری ان بی سی، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از مایک پنس معاون رئیس جمهور و دیگر اعضای کابینه ترامپ خواست که با فعال کردن متمم بیست وپنجم قانون اساسی آمریکا دونالد ترامپ را از قدرت خلع نمایند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ سایه بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ سایه بخوانید. (کلیک کنید)

نانسی پلوسی نیز مانند چاک شومر رهبر دموکرات های سنا تهدید کرد که اگر مایک پنس و دیگر اعضای کابینه ترامپ اقدام به برکناری ترامپ به وسیله فعال سازی متمم بیست وپنجم قانون اساسی آمریکا ننمایند، کنگره رأساً وارد عمل می گردد و ترامپ را استیضاح خواهد نمود.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با خطاب قرار دادن مایک پامپئو وزیر خارجه، استیون منوشین وزیر خزانه داری و کریستوفر میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا گفت: آیا شما تحمل می کنید که این رئیس جمهور در کاخ سفید بماند؟ آیا شما این رفتارها را تحمل می کنید؟

نانسی پلوسی همچنین خواهان استعفای رئیس پلیس پایتخت آمریکا شد و البته در ادامه اظهار داشت که طبق اطلاعاتی که به دست وی رسیده است، رئیس پلیس واشنگتن میخواهد از سمت خود استعفا کند.

وی در عین حال تأکید کرد: این مسئله فراتر از پلیس پایتخت است، این به اف بی آی و اطلاعاتی که آنها فراهم نموده اند نیز مربوط می گردد. وزارت دفاع؛ چقدر طول کشید که آنها واکنش نشان دهند؟ این قضیه به بخش های زیادی از شاخه اجرایی مربوط می گردد و ما باید آنالیز کاملی در این زمینه انجام دهیم.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پلوسی: ترامپ باید از قدرت خلع گردد، اف بی آی و پنتاگون هم باید جوابگو باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: ترامپ باید از قدرت خلع گردد، اف بی آی و پنتاگون هم باید جوابگو باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید