پارک فناوری پردیس، برترین میزبان کارآفرینان ایرانی خارج از کشور

به گزارش وبلاگ سایه، پارک فناوری پردیس به عنوان برترین پایگاه میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور انتخاب شد.

پارک فناوری پردیس، برترین میزبان کارآفرینان ایرانی خارج از کشور

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ سایه به نقل از به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، تازه ترین رتبه بندی اعلام شده درباره برترین پایگاه های میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی نشان می دهد پارک فناوری پردیس در بین دیگر پارک های فناوری بهترین عملکرد را در میزبانی از متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور ثبت نموده است.

برنامه ارزیابی پایگاه ها، برای نخستین بار در سال 94 و با همکاری 5 مرکز علمی و فناوری منتخب با هدف ایجاد پل ارتباطی با پژوهشگران و کارآفرینان برجسته ایرانی خارج از کشور طراحی و اجرا شده است. هم چنین این برنامه در سال 99 با هدف ایجاد رقابت موثر میان پایگاه های میزبان و همچنین راهنمایی درخواست ها به سمت آن ها با عملکرد مطلوب تر اجرایی شده است.

در برنامه ارزیابی بهترین پایگاه های همکار با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور، بیش از 120 پایگاه تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

ارزیابی پایگاه ها در این برنامه براساس شاخص های مورد نظر ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرا شده است.

استخراج دقیق شاخص ها و داده های مورد احتیاج، رفع کردن نواقص موجود دوره های گذشته، جمع آوری اصولی بازخورد متقاضیانِ همکاری با پایگاه ها، از جمله اصول ملاحظه شده در انجام این ارزیابی است.

لازم به ذکر است علاوه بر پارک های علم و فناوری، که پارک پردیس در رتبه بندی آن حائز مقام نخست شده، مراکز پژوهشی هم در این ارزیابی آنالیز شدند. پژوهشگاه دانش های بنیادی، پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف رتبه های اول تا سوم را در میان پژوهشگاه ها و موسسات تحقیقاتی به خود اختصاص دادند.

پارک فناوری پردیس، بزرگترین پارک فناوری ایران، سال 84 تاسیس شده است. این پارک تا امسال میزبان بیش از 400 واحد فناور و دانش بنیان بوده است.

تاسیس شرکت نوپا، برگزاری سخنرانی و کارگاه آموزشی و اشتغال در شرکت های فناور، از جمله مسیرهای همکاری متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور با پارک فناوری پردیس است.

کارآفرینان و متخصصان خارج از کشور می توانند برای ارتباط موثر با پارک علم و فناوری پردیس به وسیله شماره 02176250250 داخلی 2137 با مهندس اصلانی، رابط پایگاه پارک فناوری پردیس تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پارک فناوری پردیس، برترین میزبان کارآفرینان ایرانی خارج از کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک فناوری پردیس، برترین میزبان کارآفرینان ایرانی خارج از کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید