هامر نو ارتش آمریکا با ظاهر و باطنی کاملا متفاوت

به گزارش وبلاگ سایه، با توسعه خودرو های برقی، شاهد حضور این خودرو ها در ارتش کشور های مختلف هستیم. این خودرو ها دارای فواید زیادی مثل قدرت بیشتر، شتاب بهتر، بی صدایی و فراوری حرارت کمتر هستند.

هامر نو ارتش آمریکا با ظاهر و باطنی کاملا متفاوت

به گزارش خبرآنلاین، جنرال موتورز دیفنس، کانسپت خودروی نظامی کاملاً تازه الکتریکی (EMCV) را معرفی نموده است که در واقع یک خودروی الکتریکی هامر EV با تغییرات متعدد برای استفاده به وسیله ارتش است.

جنرال موتورز دیفنس یا GMD، زیرمجموعه جنرال موتورز محسوب می گردد که از اواسط قرن 20 میلادی به فراوری خودرو های نظامی مشغول است.

این خودرو در مقایسه با محصولات قبلی، بزرگتر، سنگین تر، و مهم تر از همه، بی صداست. در زیر بدنه تماما سبز رنگ نظامی، همان شاسی و سیستم پیشرانه EV وجود دارد که در هامر EV وجود دارد، بنابراین سه موتور الکتریکی قادر به ارائه خروجی ترکیبی 1000 اسب بخار و گشتاور 15600 نیوتون متر و بعلاوه یک موتور بزرگ 212 کیلووات هستند.

هامر نظامی با شارژ کامل می تواند تا 480 کیلومتر مسافت را طی کند و به ژنراتور 12 کیلوواتی دیزلی برای شارژ محدود مجهز شده است. یک قفس لوله ای از راننده و پنج سرنشین در صورت واژگونی محافظت می نماید و کمربند های ایمنی نیز وجود دارد.

شوک های عملکردی فاکس جای سیستم تعلیق بادی استاندارد را می گیرند، سیستم ترمز ارتقا یافته و زوایای ورود و خروج برای افزایش تحرک در خارج از جاده بهبود یافته است.

این خودرو بر روی لاستیک های 37 اینچی سوار می گردد.

ساخت این مدل 2 سال زمان برده است. هامر نظامی برای بازدید فرماندهان آمریکایی ارائه شده و فراوری انبوه آن به تصمیم آن ها و بعلاوه قیمت اعلامی جنرال موتورز بستگی دارد.

منبع: فرارو

به "هامر نو ارتش آمریکا با ظاهر و باطنی کاملا متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هامر نو ارتش آمریکا با ظاهر و باطنی کاملا متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید