نهایت ماجراجویی با بیلچه 18 کاره

به گزارش وبلاگ سایه، طبیعت گردی و کمپ زدن یکی از کارهای ماجراجویانه است که همواره هواداران پر و پا قرصی دارد و البته زندگی در طبیعت به لوازم و ابزار کاربردی نیز احتیاج دارد که معرفی یک بیلچه 18 کاره این کار را تسهیل نموده است.

نهایت ماجراجویی با بیلچه 18 کاره

به گزارش وبلاگ سایه و به نقل از گیزمگ، این روزها قابلیت بیلچه ها لزوماً به کندن چاله ختم نمی گردد. در طول چند سال گذشته شاهد طراحی خلاقانه بیلچه ها بوده ایم که قابلیت استفاده به عنوان چوب ماهیگیری، روشن کردن کبریت، روشن کردن محیط و کارهای دیگری را داشتند.

اما جدیدترین طراحی از شرکت EST Gear به توسعه یک ابزار 18 کاره خارق العاده منجر شده است که با وجود انجام 18 کار باز هم می توان آن را به راحتی از هم باز و در یک کیف کوچک حمل کرد.

این بیلچه یک ابزار ماجراجویی است که در درجه اول دارای دسته آلومینیومی دارای کیفیت ابزار نظامی برای کاهش وزن و یک تیغه از جنس فولاد کربن است که یک لبه آن دندانه دار یا اره ای برای اره کردن و لبه دیگر مانند تبر طراحی شده است.

دسته فومی این بیلچه نیز به آسان دریافت آن و کار آسان با آن یاری می نماید.

این بیلچه 18 کاره در مجموع شامل بیلچه، تبر، اره، چاقو، سرنیزه، درب بازکن، آتش زنه، سیم بُر، آچار شش گوش، ناخن گیر، کلنگ، خط کش، قلاب، مخزن ضد آب، پیچ گوشتی، سوت، قطب نما و طناب بُر است.

این ابزار یک مجموعه قابل توجه از کابردهای مختلف را تنها با وزن 1.1 کیلوگرم فراهم نموده است.

یکی از ویژگی های خاص این ابزار ساختار مارژولار آن است. به این معنی که می توان آن را از هم جدا کرد و هر کدام از ابزارها را به صورت جداگانه مورد استفاده قرار داد و در آخر نیز آن را در یک کیف کوچک قرار داد و به راحتی حمل کرد.

شرکت سازنده این بیلچه را همراه با کیف با قیمت 59 دلار عرضه خواهد نمود.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، فروش آن احتمالاً در ماه ژوئن شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نهایت ماجراجویی با بیلچه 18 کاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهایت ماجراجویی با بیلچه 18 کاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید