نقشه زندگی موش ها در تهران آماده شد ، این سه خیابان بیشترین موش را دارند

به گزارش وبلاگ سایه، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: مبنای اقدام در امحای جانوران موذی پیغام های مردم در 137 پلاس است.

نقشه زندگی موش ها در تهران آماده شد ، این سه خیابان بیشترین موش را دارند

به گزارش وبلاگ سایه، رضا شرفی با اشاره به پیغام های مردمی ثبت شده در مرکز 137 پلاس و طرح شهردار من گفت: امحاء جانوران موذی به ویژه موش از جمله درخواست های پرتکرار مردم از سازمان مدیریت پسماند است که با توجه به اهمیت و ضرورت جلب رضایت مردم به عنوان ذینفعان اصلی شهر به وسیله شهرداری تهران، پیگیری و تحقق این خواسته بسیار مهم و در اولویت خدمت رسانی ما خواهدبود.

شرفی، مبنای اقدام در امحاء جانوران موذی را پیغام های 137 پلاس و گزارش ناظران امور منطقه ها سازمان مدیریت پسماند برشمرد و گفت: بر اساس پیغام های دریافتی نقشه تراکم محل تجمع موش و جانوران موذی آماده شده و مبنای اقدام و عمل ما در فاز یک طرح، سه پهنه خیابان ولیعصر(عج)، خیابان شریعتی و بلوار کشاورز است.

او توضیح داد: پس از یک دوره اقدام، گزارش گیری و تحلیل مجدد صورت گرفته و در صورت کاهش یا جابه جایی محل تراکم، اقدامات فازهای بعدی انجام خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، بهره گیری از تجارب پیروز شهرداری های کشور به ویژه شهرداری مشهد و استفاده از محصولات شرکت های دانش بنیان در زمینه امحاء موش و جانوران موذی مورد تاکید و توجه این سازمان قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نقشه زندگی موش ها در تهران آماده شد ، این سه خیابان بیشترین موش را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه زندگی موش ها در تهران آماده شد ، این سه خیابان بیشترین موش را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید