نشست غیرمعمول امنیتی در سازمان سیا درباره ایران

به گزارش وبلاگ سایه، یک نشست ویژه سطح بالا نهم اردیبهشت در مقر سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) برای بحث در مورد ایران برگزار شده است.

نشست غیرمعمول امنیتی در سازمان سیا درباره ایران

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سایه به نقل از ان بی سی نیوز، یک نشست ویژه سطح بالا هفته گذشته در مقر سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) برای بحث در مورد ایران برگزار شده است.

در این نشست که بسیار غیرمعمول توصیف شده جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید ریاست آن را بر عهده داشته است. دیگر حاضران در این نشست مایک پامپئو وزیر خارجه، پاتریک شاناهان سرپرست وزیر دفاع، دن کوتس مدیر اطلاعات ملی، جینا هاسپل مدیر سیا و جوزف دانفورد رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بوده اند.

ان بی سی نیوز نوشته است 6 مقام کنونی دولت آمریکا در ساعت 7 صبح دوشنبه نهم اردیبهشت در ساختمان مرکزی سیا در ویرجینیا جلسه ای به ریاست بولتون برگزار کردند.

اینگونه نشست های سطح بالای امنیتی معمولا در کاخ سفید برگزار می گردد و به طور کلی حضور مقاماتی چون بولتون یا اعضای کابینه مانند پامپئو در نشست های سازمان سیا بسیار نادر است.

ان بی سی نیوز همچنین اعلام نموده با شورای امنیت ملی آمریکا درباره محتوای نشست نهم اردیبهشت تماس حاصل نموده اما سخنگوی شورا از اظهار نظر در این باره خودداری نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نشست غیرمعمول امنیتی در سازمان سیا درباره ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست غیرمعمول امنیتی در سازمان سیا درباره ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید