مصاحبه جالب علیرضا بیرانوند با یک کمدین

به گزارش وبلاگ سایه، حامد آهنگی استندآپ کمدین تلویزیون با دعوت از علیرضا بیرانوند یک برنامه ویژه را ترتیب داد تا گلر ایرانی شاغل در بوآویشتا پرتغال خاطرات جالبی را در آن اجرا کند و حتی صدای خود را به رخ بکشد.

مصاحبه جالب علیرضا بیرانوند با یک کمدین

کاش لژیونر شدنم زودتر اتفاق می افتاد

علیرضا بیرانوند در ابتدای صحبت هایش از لژیونر شدن خود و وضعیتش گفت: از لژیونر شدنم راضی هستم ولی می گویم ای کاش این اتفاق زودتر رخ می داد و بعد از جام جهانی لژیونر می شدم چرا که حضور در لیگ یک کشور نو 1-2 سال زمان می خواهد تا خودت را با شرایط نو وفق دهی و قطعاً اگر کسی 22-23 سالگی لژیونر گردد فرصت بهتری برای پیشرفت دارد ولی من در 27 سالگی لژیونر شدم من در آن مقطع بعد از جام جهانی پیشنهاد داشتم و می توانستم جدا شوم ولی پرسپولیس به من احتیاج داشت و پنجره تیم بسته بود و نمی توانست بازیکن جذب کند و برای همین ماندم و به فینال آسیا هم رسیدیم ولی متاسفانه قهرمان نشدیم.

حضور در لیورپول شاید یک خواب باشد اما برایش می جنگم

وی در خصوص احتمال حضورش در تیم های بزرگتر و اخباری که در خصوص پیشنهاد لیورپول منتشر شده بود گفت: حضور در لیورپول شاید یک خواب باشد ولی من همواره گفته ام که آرزوهایم سقفی ندارند و به هر مرحله که میرسم به پله بالاتر فکر می کنم. خدا را شکر به خیلی از آرزوهایم در فوتبال تا اینجا رسیده ام ولی همواره دوست دارم پیشرفت کنم و بیشتر به دست بیاورم برای همین می گویم چرا که نه، می توانم به تیم های بزرگ هم راه پیدا کنم و این را در خودم می بینم.

گفتند سنگین باش اما نمی توانم شوخ طبع نباشم

بیرانوند درباره اندازه شوخ طبعی خودش هم شرح داد: من یک اخلاق خاصی دارم. از زمانی که در تیم ملی نوجوانان بودم هر پله ای که پیشرفت کردم و بالا رفتم این اخلاقم عوض نشد و آن شوخ بودنم است. خیلی ها به من می گویند یک اندازه سنگین تر و جدی تر باش برای جایگاهت خوب نیست ولی من اینطور نیستم و کودک درونم وحشتناک زنده است. دوست دارم شوخی کنم و بخندم. یک جاهایی به فراخور محیط مجبورم سرسنگین و جدی باشم به سختی جلوی خودم را می گیرم و کار سختی است برایم.

معلم پرتغالی ام مجبور شد لری یاد بگیرم

گلر تیم ملی در رابطه با شوخی با هم تیمی هایش در پرتغال هم گفت: هم تیمی هایم در پرتغال هم اهل شوخی هستند ولی خب به علت تفاوت زبان مشکل داریم و برای همین آنها مجبور هستند زبان لری یاد بگیرند تا کار من راه بیافتد. من یک معلم زبان برای خودم در پرتغال گرفتم و بعد از یک ماه بیشتر از آنکه من از او یاد بگیرم او از من لری یاد گرفته بود.

در تهران کرونا گرفتم اما متوجه آن نشده بودم

بیرانوند از دوران ابتلایش به کرونا اینطور صحبت کرد: من اوایل یک بار به کرونا مبتلا شدم و آنهم در تهران بود. هیچ علائمی نداشتم و خودم نمی دانستم کرونا دارم. قرار بود تمرینات بعد از مدت ها آغاز گردد و قبلش باید تست می دادیم و وقتی تست دادم مثبت بود و فهمیدم مبتلا شده ام در حالیکه خودم نمی دانستم. من واکسن روسی زدم و این واکسن را در اردوی تیم ملی زدم. متاسفانه آن را در پرتغال قبول ندارند و فقط واکسن فایزر در پرتغال به رسمیت شناخته می گردد برای همین مجبورم هر هفته تست PCR بدهم و از کل بازیکنان تیم فقط من هستم که هر هفته تست می دهم.

دیگر مثل قبل پرتاب دست بلند انجام نمی دهم

بیرانوند در خصوص اینکه چرا کمتر پرتاب بلند دست انجام می دهد گفت: من قبلاً بیشتر پرتاب دست بلند انجام می دادم چرا که طبق عرف رایج فوتبال وقتی توپ روی دروازه تیم ماست، دفاع حریف به میانه زمین می آید و کسی انتظارش را ندارد که پرتاب دست از نیمه رد گردد و پشت محوطه جریمه پایین بیاید ولی حالا که تیم های حریف شناخت پیدا کردند مدافعان همان عقب می مانند و جلو نمی آیند و برای همین دیگر اثرگذاری همیشگی را ندارد.

پرتاب دست هایم یک راز بزرگ دارد

پرتاب های دست من به خاطر عضلانی بودن دست هایم نیست و بیشتر به خاط بلند بودن دستم است و البته یک راز و قلق خاصی دارد که وقتی به هرکسی آن را می گویم نمی تواند انجام دهد. هم به گلرهای پرسپولیس و هم تیم ملی این نکات را گفتم ولی سختشان بود و نتوانستند انجام دهند.

برخی ها می گویند کیک تولد بگیر و بکوب تو صورتم!

یکی از تصاویر عجیبی که از بیرانوند طی مدت اخیر منتشر شده مربوط به روز تولد سعید عزت اللهی است. جایی که او در جریان این مراسم با شدت کیک را فرق سر هافبک تیم ملی می کوبد! او در اینباره اینطور شرح می دهد: در خصوص ویدیوی تولد سعید عزت اللهی باید بگویم این حرکتی است که در همه تولدها انجام می گردد و به نوعی هرکسی رفتار طرف مقابل را تلافی می نماید و من هم همین کار را کردم. یک بار یکی از بازیکنان تیم ما تولدش بود و خودش خواهش کرد که برایش کیک بگیریم و آن را بکوبیم توی سرش. من خودم سعید را دوست دارم و از روی دوست داشتن این شوخی را با او داشتم.

غلط املایی در پست اینستاگرامی؛ جان من مباد باد باد!

یکی دیگر حواشی این گفتگوی صمیمانه مربوط به غلط املایی عجیب گلر تیم ملی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام بود: من به جز این پست، غلط املایی های زیادی داشتم. آن جمله را کسی به من گفت بنویسم و از خودم نبود و اشتباه از شخصی بود که آن را گفت. همواره هم یک مسئله ای دارم این است که قبل از تمرین پست می گذارم و 2 ساعت بعد برمیگردم می بینم هزار جا پست من را منتشر نموده و سوتی من را گرفته اند. خیلی جاها در تشخیص حرف ک و گ مشکل دارم و وقتی پست می گذارم قبلش به 4-5 نفر نشان می دهم ببینند مسئله ای نداشته باشد.

نمی توانستم LETs GO بگویم!

بیرانوند در بخش دیگری از صحبت های به جملات نامفهمومی که در جریان شادی ها می گوید اینطور واکنش نشان داد: در اینجا من قصد داشتم جمله lets go را بگویم ولی آن را بلد نبودم و به جایش گفتم لت اِبو، جمله را مطمئن نبودم درستش به چه صورت است و اشتباه گفتم.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "مصاحبه جالب علیرضا بیرانوند با یک کمدین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه جالب علیرضا بیرانوند با یک کمدین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید