قیمت بلیت اتوبوس در نوروز افزایش نمی یابد

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری کشور گفت که قیمت بلیت ناوگان اتوبوسرانی در ایام نوروز افزایش نمی یابد.

قیمت بلیت اتوبوس در نوروز افزایش نمی یابد

احمدرضا عامری رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری کشور گفت:

قیمت بلیت اتوبوس طی ایام نوروز و در هیچ مسیری افزایش نمی یابد و مسافران با قیمت کنونی می توانند بلیت نوروزی را هم خریداری نمایند. بنابراین رویه ای که ایام نوروز سال های قبل وجود داشت و به علت یک سر خالی بودن اتوبوس ها، 20 درصد به قیمت اضافه نموده می شد، سال جاری انجام نمی گردد.

وی با بیان اینکه اتحادیه تعاونی های مسافری تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت ندارد، اضافه نمود که نه بازار کشش رشد قیمت را دارد و نه بعضی مسافران توانایی پرداخت افزایش هزینه ها را.

به گفته رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری، سرویس دهی ناوگان حمل و نقل جاده ای متناسب با تقاضا افزایش می یابد و اتحادیه توانایی پاسخگویی به رشد مسافران را هم دارد.

عامری با اشاره به زمان پیش فروش بلیت های نوروزی بیان نمود که پیش فروش بلیت اتوبوس برای ایام نوروز اوایل اسفند شروع می گردد و با وجود استقبال خوب از حمل ونقل جاده ای، امکان افزایش قیمت در هیچ مسیری وجود ندارد.

رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری درباره رشد ناوگان حمل ونقل مسافری نیز گفت:

ناوگان حمل ونقل جاده ای یک تا دو درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که این موضوع موجب بهبود سرویس دهی به مسافران در سال آینده می گردد.

منبع: کجارو / دنیای اقتصاد

به "قیمت بلیت اتوبوس در نوروز افزایش نمی یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیت اتوبوس در نوروز افزایش نمی یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید