طبیعت بکر پارس آباد مغان برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده است

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد مغان از آمادگی پارس آباد مغان برای میزبانی از گردشگران نوروزی خبر داد.

طبیعت بکر پارس آباد مغان برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده است

به گزارش وبلاگ سایه به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان اردبیل، علی رضا ارژنگی با اعلام این خبر گفت: مغان دارای پتانسیل و فرهنگی اصیل است که می تواند در ایام عید بیشترین درصد از مسافران نوروزی استان را به خود اختصاص دهد.

او با اشاره به ارائه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی افزود: طبیعت بکر و زیبا و مناطق دیدنی و تاریخی شهرستان مرزی پارس آباد مغان آماده استقبال از مسافران و گردشگران بوده و هماهنگی های لازم با تمامی کمیته های ستاد خدمات نوروزی انجام شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد مغان افزود: این شهرستان با قرار دریافت در کنار رود زیبا و دیدنی ارس و همچنین هم مرزی با کشور آذربایجان می تواند گردشگران را شیفته خود بکند.

ارژنگی همچنین با توجه به نامگذاری 18 اسفند به روز پاکسازی محیط زیست گفت: مدیران و مردم شهرستان پارس آباد نیز همزمان با سراسر استان با حرکتی جهادی به پاک سازی شهر خواهند پرداخت.

منبع: میراث آریا

به "طبیعت بکر پارس آباد مغان برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبیعت بکر پارس آباد مغان برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید