آغاز خوب نماینده همدان در لیگ دسته اول فوتبال و امید به آینده

به گزارش وبلاگ سایه، تیم فوتبال شهرداری همدان که فصل گذشته در گروه دوم رقابتهای لیگ دسته دوم به مقام قهرمانی رسید تا به صورت مستقیم راهی رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور گردد، با شروعی خوب در این مسابقات نشان داد سودای شگفتی آفرینی و احتمالاً صعود به لیگ برتر را در سر می پروراند.

آغاز خوب نماینده همدان در لیگ دسته اول فوتبال و امید به آینده

شهرداری همدان پس از صعود به لیگ دسته اول، با حفظ شاکله و استخوان بندی، دست به تقویت و ترمیم در بعضی نقاط زد تا گام های خوبی در لیگ دسته اول بردارد.

شاگردان رضا طلایی منش ابتدا کار خود را با پیروزی پر گلی برابر ماشین سازی در تبریز شروع کردند و بعد از آنکه تیم ریشه دار و قدیمی را خارج از خانه با نتیجه 4 بر صفر شکست دادند، در خانه خود مقابل یک مدعی دیگر به نام ملوان در حالی تن به تساوی بدون گل دادند که بر جریان بازی تسلط داشته و بارها تا آستانه دست یابی به گل پیش رفتند.

با اینکه در هفته دوم برای صحبت از سقوط یا صعود کردن تیم ها بسیار زود است، اما شهرداری همدان را می توان یکی از تیم هایی دانست که با هدف صعود راهی این رقابت ها شده است و می تواند در اولین سال حضورش در لیگ یک، شگفتی ساز گردد.

شاگردان رضا طلایی منش در سرانجام هفته دوم با 4 امتیاز، 4 گل زده و بدون گل خورده بعد از خیبر و قشقایی، در رده سوم جدول قرار گرفته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آغاز خوب نماینده همدان در لیگ دسته اول فوتبال و امید به آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز خوب نماینده همدان در لیگ دسته اول فوتبال و امید به آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید