دیدار ایران و بحرین فینال است

به گزارش وبلاگ سایه، حشمت مهاجرانی در مورد بازی حساس تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 که فردا برگزار خواهد شد، گفت: مسئله مهم در مورد بازی با بحرین این است که کادر فنی تیم ملی ایران، به خوبی حریف را برای بازیکنان آنالیز کند. نمی دانم در حال حاضر آنالیزور تیم ملی چه کسی است و آیا خود اسکوچیچ حریفان را آنالیز می کند یا اینکه تیم ملی آنالیزور دارد، ولی اعتقاد من این است که آنالیز کردن بحرین برای بازی فردا مسئله بسیار مهمی است. به هر حال کادر فنی باید برای استفاده از نقاط ضعف و قوت حریف و همچنین تاکتیک و ترکیب تیم، بهترین تصمیم را بگیرد.

وی در ادامه شرح داد: ما در بازی قبلی برابر هنگ کنگ از لحاظ هماهنگی تیمی شرایط خوبی نداشتیم و گل اولی که قلی زاده زد، ممکن است هر 10 سال یک بار تکرار شود و گل وحید امیری هم بعد از برخورد توپ به بازیکن حریف وارد دروازه شد. در این بازی مهدی طارمی و سردار آزمون هم به نام دو مهره تعیین کننده، تحرک خوبی نداشتند و روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. امیدوارم عملکرد آنها در بازی با بحرین، مانند بازی قبلی نباشند. ما شاید برای گردش توپ و رساندن آن به محوطه جریمه حریف مشکل نداشته باشیم، ولی مسئله مهم این است که برای گل زدن و استفاده از موقعیت ها برنامه داشته باشیم.

دیدار ایران و بحرین فینال است

مهاجرانی در پاسخ به این پرسش که آیا به شکست دادن بحرین در بازی فردا امیدوار هستید؟، گفت: من قبلاً هم گفتم که در تمامی نقاط زمین نسبت به بحرین و عراق برتری داریم، ولی مهم این است که با ذهنی روشن با آنها روبه رو شویم و اجازه ندهیم که خودشان را به ما تحمیل کنند. بازی با بحرین مثل یک فینال بزرگ برای ما اهمیت دارد و این مسابقه نقش مهمی در صعود ما به جام جهانی خواهد داشت. امیدوارم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع: فرارو

به "دیدار ایران و بحرین فینال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار ایران و بحرین فینال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید