عذرخواهی به سبک مهدی تاج

به گزارش وبلاگ سایه، رئیس فدراسیون فوتبال از برخور زننده اش با مجری جوان تلوزیون عذرخواهی کرد. او البته از نوع بیانش در پاسخ به سوال جواد خیابانی عذرخواهی نکرد اما گفت بهتر بود به آقای خیابانی نمی گفتم پرونده ویلموتس در جیب من است.

عذرخواهی به سبک مهدی تاج

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره حضور در برنامه جام 2022 شبکه ورزش سیما گفت: قبل از هر چیز وظیفه خود می دانم بار دیگر از همراهی صمیمانه رسانه ها در طول جام جهانی تشکر کنم. من و همکارانم در فدراسیون فوتبال بی صبرانه علاقه مند به دریافت پیشنهادات و نقدها دوستان رسانه ای هستیم. درباره مباحث مربوط به حضور در برنامه شبکه ورزش، آن شب به صورت کلی انتظاراتی از نحوه سؤالات و خود سؤالات داشتم که اینجا قصد ندارم و نمی خواهم آن را باز کنم، اما برای مثال در بحث سرمربی پیشین تیم ملی، آقای جواد خیابانی می توانستند بگویند روند پرونده ویلموتس چه شد که من هم باید پاسخ می دادم. ایشان هم البته پذیرفتند. آقای خیابانی به یکباره گفتند پرونده ویلموتس کجاست. شاید من هم نباید یکباره می گفتم در جیبم است، ولی باید روند را شرح می دادم که این کار را انجام دادم. به صورت کامل این را شرح دادم که پرونده ویلموتس با جرایمش 9 میلیون و 200 هزار یورو شده بود که این رقم شکست.

وی درباره مباحث مطرح شده با رسول مجیدی، مجری جوان این برنامه توضیح داد: واقعیت این است که این مجری، مثل فرزند خود من است و به او علاقه هم دارم. در شروع جام جهانی هم تنها با او در همین برنامه صحبت کردم. روز آخر هم قرار شد به برنامه بروم. من به ایشان علاقه دارم و عذرخواه هم هستم. در فدراسیون فوتبال افرادی در سن ایشان کارهای مهمی را انجام می دهند. دوست ندارم ایشان هم ناراحت گردد. اخیراً هم در نشستی با مسولان محترم، ارتباطات میان صدا و سیما و فدراسیون فوتبال تنظیم شد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نتایج تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر اعلام نمود: نتیجه همواره در زمین رقم می خورد. درست است که ما در بیرون زمین فشار بدی را تحمل کردیم و بازیکنان اصلاً تمرکز دوره های قبلی را نداشتنند و شاید زمان بگذرد و دیگر کسی یادش نیاید که این مسائل چه بود، همانطور که در بازگشت ما به ایران خیلی به این موضوع مهم پرداخته نشده که تیم چقدر در قطر از فضای تمرکز و رقابت فاصله داشت. با این حال پذیرفته ام که شکست خوردیم و بابتش هم حتماً عذر می خواهم. اگرچه عذرخواهی ما در بیانیه فدراسیون را کسی ندید ولی من و همکارانم با کمال خضوع و فروتنی این کار را انجام داده بودیم. اعتقاد دارم تیم ملی در اوضاع نرمال و طبیعی با این بضاعت صعود می کرد.

تاج یادآور شد: می دانم بحث اصلی این روزهای فوتبال درباره موضوع سرمربی تیم ملی است. از همه می خواهم اجازه داده گردد در این زمینه برترین تصمیم را بگیریم. من اطمینان می دهم فدراسیون و هیئت رئیسه امانتدار مردم خواهند بود و برترین تصمیم را خواهند گرفت. هدف ما جبران این نتیجه در جام ملت های آسیا است و ان شاءالله با در نظر گرفتن همه جوانب و صلاح تیم ملی تصمیم مان را اعلام می کنیم .

وی درباره برنامه های آینده مربوط به رقابت های باشگاهی در آسیا اعلام نمود: کنفدراسیون فوتبال آسیا فرمت جدیدی از رقابت های لیگ قهرمانان را ابلاغ نموده است. به زودی در این باره با مردم صحبت های زیادی خواهم داشت. در این مجال، باز هم به مردم شریف ایران که روزهای سختی را پشت سر گذاشتند، سلام می گویم. امیدوارم همواره مثل امروز که رحمت الهی بارید و کام همه را شیرین کرد، شاد باشند. از همه طلب همراهی می کنم و امیدوارم بازهم در آینده فرصت این را داشته باشیم که شادی را به ملت هدیه بدهیم.

منبع: فرارو

به "عذرخواهی به سبک مهدی تاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی به سبک مهدی تاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید