جایزه پوشکاش را برای گلر ایران کنار بگذارید!

به گزارش وبلاگ سایه، تماشایی ترین گل ساحلی بازان ایران در شب صعود را یک دروازه بان کم نام و نشان به ثمر رساند.

جایزه پوشکاش را برای گلر ایران کنار بگذارید!

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در حالی چهارشنبه شب پیروز به کسب پیروزی پُر گل 10 بر صفر در بازی مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا مقابل بحرین شد و به بازی نیمه نهایی راه یافت که توانست با این برد سهمیه حضور در جام جهانی را هم به دست بیاورد، اما در جریان این برد ارزشمند، یکی از گل ها را دروازه بان ایران به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند.

سیدمهدی میرجلیلی، دروازه بان جوان و آینده دار تیم ملی فوتبال ساحلی که نمایش درخشانی مقابل تیم بحرین داشت و توانست دروازه خود را برای صعود ایران به جام جهانی بسته نگه دارد، در این مسابقه نخستین گل خود در رقابت های آسیایی را به شکل فوق العاده ای زد تا در کنار کلین شیت، در گل ها نیز سهم داشته باشد.

میرجلیلی که یکی از عوامل پیروزیت تیم مقاومت گلساپوش یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی به شمار می رود و در این رقابت ها نیز گل های متعددی به ثمر رسانده، در دیدار برابر تیم ملی بحرین با یک حرکت انفرادی نمایشی و تماشایی توانست با یک شلیک محکم گل چهارم ملی پوشان ایران را به ثمر برساند.

این دروازه بان جوان در فاصله 9 دقیقه و 30 ثانیه مانده تا سرانجام وقت دوم بازی یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا، پس از اینکه پاس به عقب را گرفت و فضا را برای تاخت و تاز خود فراهم دید، توپ را از روی زمین بلند کرد و با هفت روپایی پیاپی تا میانه زمین پیش آمد و در نهایت با یک شوت غافلگیرکننده و ضربه استثنایی مهارنشدنی، گل چهارم ایران را به نام خود زد.

میرجلیلی در حالی توانست در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی در تایلند این گل فوق العاده را بزند و شانس جایزه پوشکاش هم داشته باشد که چهار هفته قبل هم در بازی محبت آمیز مقابل تیم ملی بلاروس که در بندرعباس برگزار گشت و با رجحان 7 بر 3 ایران به اتمام رسید نیز گلزنی کرده بود.

این گلر تیم ملی فوتبال ساحلی که در کنار نمایش خوب درون دروازه، مثل پیمان حسینی بازی با پای فوق العاده ای دارد، در گذشته نیز توانسته بود در مسابقه محبت آمیز مقابل عمان و همچنین جام بین قاره ای مقابل تیم آمریکا نیز گلزنی کند که این کار را در دیدار آسیایی چهارشنبه شب با بحرین به بهترین شکل انجام داد.

منبع: فرارو

به "جایزه پوشکاش را برای گلر ایران کنار بگذارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه پوشکاش را برای گلر ایران کنار بگذارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید