دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی اخذ کرد

به گزارش وبلاگ سایه، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نام سومین دانشگاه علوم پزشکی کشور، مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی (Ph.D) رشته اقتصاد سلامت را اخذ کرد.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی اخذ کرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ سایه، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نام سومین دانشگاه علوم پزشکی کشور، مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی (Ph.D) رشته اقتصاد سلامت را اخذ کرد.

براساس مصوبه دویست و هشتادو دومین جلسه شورا توسعه دانشگاه های علوم پزشکی 3 خرداد 1400 دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی تبریز مجوز تربیت دانشجو در مقطع دکترای تخصصی رشته اقتصاد سلامت را کسب کرد.

علیرضا محبوب اهری رئیس دانشکده مدیریت واطلاع رسانی پزشکی دراین مورد گفت: این رشته در حال حاضر در دو دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران دایر می باشد و با توجه به ظرفیت ایجاد شده در گروه اقتصاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال های اخیر و پیگیری مستمر ریاست و مجموعه معاونت آموزشی دانشگاه، تعداد دو نفر دانشجو از مهرماه 1400 مشغول به تحصیل خواهند بود. وی اضافه نمود: برنامه بلندمدت دانشکده کسب مرجعیت علمی در حوزه اقتصاد و تامین مالی نظام سلامت در کشور و منطقه می باشد که تربیت دانشجو در مقطع دکترای تخصصی ما را در جهت رسیدن به این هدف تقویت خواهد کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی اخذ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز پذیرش دانشجو در مقطع دکترای تخصصی اخذ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید