خوراکچی: فوتسال ایران باید به احترام ما ایستاده دست بزند، شمسایی باید روزی روی نیمکت تیم ملی می نشست

به گزارش وبلاگ سایه، سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند تمجید بی سابقه ای از تیمش کرد و گفت که فوتسال ایران باید به احترام این باشگاه، ایستاده دست بزند.

خوراکچی: فوتسال ایران باید به احترام ما ایستاده دست بزند، شمسایی باید روزی روی نیمکت تیم ملی می نشست

محمود خوراکچی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سایه، درباره رجحان 6 بر 4 کراپ الوند مقابل گیتی پسند اصفهان گفت: گیتی پسند در چند سال اخیر اعتبار فوتسال ما را بالا برده است و همواره تا آخرین لحظه برای قهرمانی می جنگد. این تیم از هفته هشتم صدرنشین است و ما بررسی خوبی از آن داشتیم. اشتباهات حریف و توانایی بازیکنان ما باعث شد نیمه اول را به خوبی به انتها برسانیم.

داوری هم روی دو گل گیتی پسند تأثیرگذار بود، اما حریف می توانست گل های دیگری بزند.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: 3 بر صفر از صدرنشین جلو بودیم و طبیعی بود تحت فشار قرار بگیریم که بر خلاف صحبت کشاورز، مالکیت رقیب به 80 درصد نرسید. می خواستیم با استحکام دفاعی، در ضدحملات به دروازه گیتی پسند نزدیک شویم و سه گل دیگر هم در نیمه دوم زدیم. چند موقعیت را در این نیمه از دست دادیم. گیتی پسند روز خوبی را سپری کرد، اما بازیکنان ما فوق العاده بودند.

سرمربی کراپ الوند با تمجید بسیار از شاگردانش به وبلاگ سایه گفت: به خاطر اتحاد تیمی و پیروزی در پنج ملاقات متوالی، همه باید برای ما ایستاده دست بزنند. بعضی آقایان می گویند بازیکن سالاری بر کراپ الوند حاکم است و مربیان باید به بازیکنان باج بدهند. چنین موضوعی در تیم ما وجود ندارد و بازیکنان می دانند باید وظایف خود را به نحو احسن انجام بدهند. صحبت از بازیکن سالاری، فرار رو به جلو و توجیهی برای (نتایج) نیم فصل اول است.

خوراکچی با بیان اینکه احترام متقابلی میان بازیکنان و مربیان کراپ الوند وجود دارد و این باج دادن نیست، گفت: گواردیولا به بازیکنان منچسترسیتی احترام می گذارد و آنها هم برای مربی خودشان کوشش می نمایند. پس بگوییم در منچسترسیتی هم بازیکن سالاری وجود دارد؟ برای مربیان پیشین کراپ الوند آرزوی موفقیت می کنم، اما باید از بازیکنان تیم دفاع کنم. آنها توان انجام کارهای بزرگی را دارند، اما ادعایی نداریم و می دانیم ممکن است اتفاقات لیگ به ضرر ما هم باشد.

وی در خصوص فاصله سه امتیازی کراپ الوند با صدر جدول و اینکه آیا نماینده قزوین برای قهرمانی لیگ برتر کوشش می نماید یا خیر، بیان نمود: در زمان قرارداد قول قهرمانی ندادم و فقط گفتم با تمام توانم کار می کنم تا برترین نتیجه تاریخ کراپ الوند را رقم بزنیم. بازی به بازی جلو می رویم و خیلی خوشحالیم که نفس ما پشت مدعیان قهرمانی است. از قهرمانی ناامید نیستیم و کراپ به شخصیتی رسیده است که می تواند جایگاه خوبی به دست بیاورد.

سرمربی کراپ الوند درباره انتخاب وحید شمسایی به عنوان سرمربی نو تیم ملی فوتسال عنوان نمود: ما نتایج خوبی با مربیان ایرانی به دست آورده ایم. شمسایی روزی باید روی نیمکت تیم ملی می نشست و باید یاری کنیم برترین تصمیمات را بگیرد. او فوتسال را به خوبی می شناسد و اعتباری بین المللی در دنیا دارد. ناظم الشریعه هم زحمات زیادی در تیم ملی کشید و افتخارات زیادی به دست آورد. تغییر نسل کاری سخت است و امیدوارم به سود فوتسال ایران باشد. ملی پوشان فعلی هنوز می توانند به تیم ملی یاری نمایند، اما تصمیم با کادر فنی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوراکچی: فوتسال ایران باید به احترام ما ایستاده دست بزند، شمسایی باید روزی روی نیمکت تیم ملی می نشست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوراکچی: فوتسال ایران باید به احترام ما ایستاده دست بزند، شمسایی باید روزی روی نیمکت تیم ملی می نشست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید