جلال حسینی: داور پشت دروازه اعتقادی به پنالتی نداشت، هر جایی ما را اذیت می کنند

به گزارش وبلاگ سایه، کاپیتان پرسپولیس با اعتراض به اعلام پنالتی به سود استقلال می گوید داور پشت دروازه اعتقادی به پنالتی نداشت اما داور تصمیم او را مردود گفت.

جلال حسینی: داور پشت دروازه اعتقادی به پنالتی نداشت، هر جایی ما را اذیت می کنند

به گزارش وبلاگ سایه، سید جلال حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: از ابتدای فصل هواداران ما را حمایت کردند و توانستیم مقابل یک تیم قدرتمند به نام استقلال به برد رسیدیم. آن ها بازیکنان خوبی داشتند و خیلی تلاش کردند اما بازیکنان ما خوب و منسجم بازی کردند و به برد رسیدیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره کم و کاستی های تیمش در ادامه فصل گفت: ما مسائل زیادی داریم. برای چندمین بار می خواهم مسائل حل شود. ما را اذیت می کنند. یک ماه در چمن مصنوعی تمرین کردیم و بیشتر از هر تیمی خسته هستیم ولی امروز بازیکنان ما خوب بازی کردند و به برد رسیدیم. هر جایی ما را اذیت می کنند.

او درباره عملکرد اشکان خورشیدی نیز و درگیری بازیکنان دو تیم گفت: من به یک باره متوجه درگیری بازیکنان شدم. داور پشت دروازه اعتقاد داشت پنالتی نشده است. با این وجود داور اعتقاد به پنالتی داشت. در داربی دعوا و درگیری پیش می آید و برای آخرین بار نیست که این اتفاق رخ داد.

حسینی درباره افزایش شانس قهرمانی تیمش گفت: هنوز زود است. بازی های سختی داریم. با پیکان و با الاهلی در خارج از خانه بازی داریم. امیدوارم خیلی خوب ریکاوری کنیم. ما زمین تمرین نداریم. دو روز قبل، بازیکنان ما در آب تمرین می کردند. با این وجود با السد و الاهلی بازی داریم.

بازیکن پرسپولیس درباره حل مسائل مالی تیمش گفت: آقای عرب دو روز قبل قول دادند مسائل مالی را حل کنند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جلال حسینی: داور پشت دروازه اعتقادی به پنالتی نداشت، هر جایی ما را اذیت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلال حسینی: داور پشت دروازه اعتقادی به پنالتی نداشت، هر جایی ما را اذیت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید