وحشت آبی ها از پرسپولیسی شدن ستاره استقلال ، راه عجیب برای ممانعت از یک انتقال جنجالی!

به گزارش وبلاگ سایه، پدر ابوالفضل جلالی مدافع استقلال، بازی فرزندش را در ملاقات با تراکتور از نزدیک دیدن کرد.

وحشت آبی ها از پرسپولیسی شدن ستاره استقلال ، راه عجیب برای ممانعت از یک انتقال جنجالی!

به گزارش وبلاگ سایه، شاید کسی فکرش را نمی کرد ابوالفضل جلالی یکی از بازیکنان تیم ملی در جام جهانی باشد. با این حال جلالی آنقدر خوب کار کرد که کیروش او را با خودش به جام جهانی برد و در بازی مقابل آمریکا هم به او فرصت بازی داد. فرصتی که اندک بود ولی در همان مدت زمان کوتاه، ابوالفضل توانایی هایش را نشان داد و باعث شد خیلی ها از او تعریف نمایند. بعد از بازگشت از قطر، همه فکر می کردند شرایط برای جلالی بهتر خواهد شد ولی ساپینتو به این بازیکن اعتقادی نداشت و در بیشتر بازی ها این بازیکن را نیمکت نشین یا سکونشین می کرد.

جلالی تا قبل از بازی مقابل تراکتور 7 ماه و 6 روز بود که در ترکیب اصلی استقلال قرار نگرفته بود ولی در آخرین بازی فصل سرمربی پرتغالی آبی ها تصمیم گرفت به جعفر سلمانی برای جام حذفی استراحت بدهد و ابوالفضل را در ترکیب اصلی قرار دهد. جلالی هم با وجود اینکه مدت زیادی بود بازی نمی کرد، فوق العاده عالی ظاهر شد و یکی از برترین های تیمش بود. جلالی در این بازی هم در کارهای دفاعی و هم در کارهای تهاجمی مثمرثمر بود و پیروز شد گل سوم تیمش را هم با یک ضربه زیبا به ثمر برساند.

جلالی بعد از گلزنی به سمت طرفداران استقلال و البته پدرش که برای تماشا بازی او به استادیوم آمده بود، رفت و اشک ریخت. همین که ابوالفضل به سمت پدرش رفت، طرفداران استقلال متوجه حضور او در بین جمعیت شدند و البته حسابی هم پدر ابوالفضل را تحویل گرفتند. بعلاوه استقلالی ها بارها از او درخواست کردند که اجازه جدایی از استقلال را به پسرش ندهد و کاری کند که سال بعد هم جلالی در استقلال بازی کند. استقلالی ها بعلاوه از پدر مدافع تیمشان خواستند هر طور شده اجازه رفتن پسرش به پرسپولیس را ندهد و نگذارد این بازیکن آینده دار سر از تیم رقیب در بیاورد.

طی هفته های گذشته و بعد از خط خوردن های متوالی از فهرست استقلال گفته شد این بازیکن اولین خروجی این تیم خواهد بود و حتی شایعه رفتن او به پرسپولیس هم مطرح شد.حال باید دید فیکس شدن در بازی با تراکتور و البته نمایش خوب و گلزنی، جلالی را در بازی مقابل نساجی در جام حذفی به مهره فیکس استقلال تبدیل می نماید و یا اینکه ساپینتو همچنان سلمانی را به این بازیکن ترجیح می دهد؟

منبع: خبرورزشی

منبع: همشهری آنلاین

به "وحشت آبی ها از پرسپولیسی شدن ستاره استقلال ، راه عجیب برای ممانعت از یک انتقال جنجالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحشت آبی ها از پرسپولیسی شدن ستاره استقلال ، راه عجیب برای ممانعت از یک انتقال جنجالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید