ثبت نام پیش فروش سایپا شروع شد

به گزارش وبلاگ سایه، گذشته (سه شنبه) پیش ثبت نام خود را انجام داده اند؛ امکان ثبت نام نهایی را از ساعت 9 صبح امروز تا زمان تکمیل ظرفیت فراهم نموده است.

ثبت نام پیش فروش سایپا شروع شد

به گزارش ایسنا، گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث رسول اکرم (ص)، از ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه سوم اسفند ماه) چهار محصول خود را در قالب پیش فروش یکساله برای متقاضیان عادی شروع کرد.

ثبت نام برای متقاضیان تایید شده پس از استعلام سایپا، که تا ساعت 13 روز گذشته (سه شنبه) پیش ثبت نام خود را به معنای تعریف حساب وکالتی نزد بانک های معرفی شده و واریز حداقل مبلغ 110 میلیون تومان از وجه خودرو ها را به حساب مذکور انجام داده باشند، فراهم شده است و این افراد می توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند.

در این مرحله، چهار محصول شامل سه مدل کوییک (کوییک GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX) و ساینا S عرضه شده است.

لازم به ذکر است که در ابتدا قرار بود، طرح پیش فروش مذکور از ساعت 10 صبح سه شنبه (دوم اسفندماه) اجرایی گردد و متقاضیان عادی تا ساعت 13 روز دوشنبه فرصت تعریف حساب وکالتی و واریز مبلغ مندرج در بخشنامه داشتند، این مهلت که از آن تحت عنوان پیش ثبت نام یاد می گردد، تا ساعت 13 روز گذشته تمدید و امکان ثبت نام اصلی متقاضیان حائز شرایط، از ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه) فراهم شد.

اجرای فرآیند تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو که از آن تحت عنوان پیش ثبت نام یاد می گردد، با هدف عدم ورود و هجوم افرادی که پیش ثبت نام را انجام نداده و حائز شرایط ثبت نام نیستند در زمان اصلی ثبت نام، برنامه ریزی شده تا تنها در زمان ثبت نام اصلی افراد متقاضی که شرایط لازم برای ثبت نام (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه) را انجام داده و مبلغ مشخص شده از وجه خودرو در حساب هایشان بلوکه و طی استعلام سایپا از بانک ها این موضوع تایید شده باشد، به سایت برای تکمیل ثبت نام مراجعه نمایند.

منبع: فرارو

به "ثبت نام پیش فروش سایپا شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام پیش فروش سایپا شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید