معین تکلیف مشمولان خدمت در منطقه ها زلزله زده هرمزگان

به گزارش وبلاگ سایه، تهران (پانا) - سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه خدمات ویژه و تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان منطقه ها زلزله زده استان هرمزگان خبر داد و مطرح نمود تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان منطقه ها زلزله زده هرمزگان تمدید می شود.

معین تکلیف مشمولان خدمت در منطقه ها زلزله زده هرمزگان

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای گفت: مشمولانی که خود را برای اعزام به خدمت آماده کرده و برگ اعزام به خدمت در تاریخ های آذرماه و دی ماه دریافت کرده اند ولی به دلیل وقوع زلزله در استان هرمزگان دچار حادثه شده و امکان معرفی در تاریخ اعزام تعیین شده را ندارند، به منظور همدردی با این عزیزان و خانواده های آنان با مساعدت سازمان وظیفه عمومی می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

لازم به ذکر است: این دسته از مشمولان می توانند درخواست تمدید تاریخ اعزام به خدمت خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ثبت و پیگیری کنند.

شایان ذکر است مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال خبرسربازی در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معین تکلیف مشمولان خدمت در منطقه ها زلزله زده هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف مشمولان خدمت در منطقه ها زلزله زده هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید