ترکیب این ادویه با تخم مرغ بیماری ها را ازبین می برد

به گزارش وبلاگ سایه، با اضافه کردن فلفل سیاه به تخم مرغ خیلی از بیماری ها را می توان درمان کرد یا از بین برد.

ترکیب این ادویه با تخم مرغ بیماری ها را ازبین می برد

به گزارش وبلاگ سایه، ترکیب این دو ماده، علاوه بر خوشمزه بودن خاصیت غذایی بالایی هم دارد.

تخم مرغ غنی از ماده مغذی، ویتامین های A,D,B - 12 .است که به اسم صبحانه مصرف می گردد.به نقل از سایت هلث نیوز نتایج آنالیز ها نشان می دهد افرادی که به طور منظم تخم مرغ مصرف می نمایند سیستم ایمنی بهتری دارند.

با اضافه کردن فلفل سیاه به تخم مرغ خیلی از بیماری ها را می توان درمان کرد یا از بین برد .در این مطلب به بعضی از این خواص اشاره می کنیم:

مقدار انرژی را بالا می برد: آغاز روز با مصرف تخم مرغ و فلفل سیاه سوخت وساز بدن را افزایش می دهد و برای تمام روز انرژی ایجاد می نماید.

مقدار گلبول های قرمز را بالا می برد: ترکیب این دو ماده، غنی از آهن است.آهن تا سطح مطلوبی اکسیژن رسانی را به سلول ها بهبود می بخشد درنتیجه گردش خون و مقدار گلبول های قرمز افزایش پیدا می نماید.

عضله سازی می نماید: با تأمین پروتئین لازم بدن و عضله سازی، فرم عضلات بدن را بهبود می دهد.

سلامتی مغز را تامین می نماید: مصرف این دو ترکیب به اسم صبحانه باعث تقویت، سلامت و فعال ماندن مغز می گردد. ماده ای به نام کولین در این صبحانه، در فراوری سلول های مغزی نقش دارد.

مشکل دید را کاهش می دهد: مصرف منظم این دو ترکیب برای صبحانه تکرر مسائل چشمی مربوط به سن مانند دژنراسیون شبکیه و آب مروارید را کاهش می دهد. تخم مرغ غنی از کارتینوئید و و ویتامین لازم برای بهبود بینایی است.

استخوان های سالم ایجاد می نماید: از آن جایی که تخم مرغ غنی از ویتامین D است ، ترکیب آن با فلفل سیاه ظرفیت جذب کلسیم در استخوان را بالا می برد.درنتیجه استخوان ها قوی تر و کمتر مستعد به بیماری هایی مانند پوکی می گردد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین

به "ترکیب این ادویه با تخم مرغ بیماری ها را ازبین می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب این ادویه با تخم مرغ بیماری ها را ازبین می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید