تابش: از تبلیغات محیطی راضی نیستیم، امیدوارم با همین روش علی اصغری قهرمان شویم

به گزارش وبلاگ سایه، مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: تا این جای کار از تبلیغات محیطی 400 میلیون تومان دریافت نموده ایم.

تابش: از تبلیغات محیطی راضی نیستیم، امیدوارم با همین روش علی اصغری قهرمان شویم

به گزارش وبلاگ سایه، مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان بعد از ظهر یک شنبه در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال درباره بیانیه های این باشگاه اظهار کرد: ما به دلایل موجه ای که داشتیم بیانیه ارسال کردیم ولی بعد از ما، باشگاه های دیگر 60 تا بیانیه دادند و به مکرر بیانیه دادند ما مدتی است که دیگر بیانیه ندادیم.

او درباره سکوت امیر قلعه نویی در نشست های خبری و حضور نداشتن او در نشست ها گفت: این را باید از امیر قلعه نویی سوال کنید. ما با ایشان صحبت می کنیم تا هفته دیگر صحبت های خودشان را انجام دهند.

تابش درباره تبانی احتاقتصادی در لیگ برتر گفت: من الان درباره این مساله صحبت نمی کنم. من قضاوت نمی کنم. امیدوارم این طور نباشد.

او درباره این که سپاهان فوتبال علی اصغری در دستور کار خود قرار می دهد گفت: من این مساله را قبول ندارم. سپاهان علی اصغری بازی نمی نماید و در هر بازی روش خودش معین است. این را کسانی می گویند که با ما مشکل دارند. حالا امیدوارم که با همین روش علی اصغری بتوانیم قهرمان ایران و آسیا بشویم. البته نمی گویم می شویم. ما تمام کوشش خود را انجام می دهیم. چون اگر کسی بگوید من قهرمان می شوم چیزی از فوتبال نمی داند.

مدیرعامل سپاهان درباره این که تیم های اصفهانی از دولت به طور نیمه مستقیم پول دریافت می نماید گفت: اینطور نیست. فولاد مبارکه یک بخش خصوصی است و به عنوان اسپانسر به ما یاری می نماید و فکر می کنم 90 درصد باشگاه های ایران چنین وضعیتی را دارند.

او درباره بازگشت رحمان احمدی به سپاهان گفت: بعید می دانم چون ما در حال حاضر چند دروازه بان خوب و آینده دار داریم و یکی از آن ها دروازه بان تیم ملی امید است و یکی از آن ها دروازه بان تیم ملی جوانان است و دو متر هم قد دارند! باید میدان را به جوانان بدهیم. اما رحمان احمدی برای ما قابل احترام است.

تابش در پاسخ به این سوال که گزارش های اقتصادی در مجمع راضی کننده بود گفت: صرفا گزارش اقتصادی بود و عملکرد اقتصادی فدراسیون گزارش شد. اما ما هنوز از تبلیغات محیطی رضایت نداریم. ما چهار سال پیش شاید میلیاردی از این مساله درآمد داشتیم ولی الان ده بازی تا انتها لیگ، زیر 400 میلیون به سپاهان داده شده است. امیدوارم که جبران گردد.

او در انتها گفت: کل مجمع شفافیت اقتصادی ارائه شده را پذیرفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تابش: از تبلیغات محیطی راضی نیستیم، امیدوارم با همین روش علی اصغری قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: از تبلیغات محیطی راضی نیستیم، امیدوارم با همین روش علی اصغری قهرمان شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید