اسامی عجیب در لیست گزینه های تیم ملی

به گزارش وبلاگ سایه، امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال که دیشب در برنامه شب های فوتبالی حاضر شده بود تا درباره آخرین شرایط فدراسیون صحبت کند، در بخشی از گفت وگوی خود با مجری برنامه در مورد اسامی مطرح شده برای راهنمایی تیم ملی ایران صحبت کرد.

اسامی عجیب در لیست گزینه های تیم ملی

علوی ضمن تایید این مسئله که حسین فرکی، فرهاد مجیدی، امیر قلعه نویی، جواد نکونام و مهدی تارتار، پنج گزینه داخلی مورد نظر فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی هستند، در مورد اضافه شدن ساکت الهامی و حمید مطهری به گزینه ها شرح داد: هر دو نام جزو بزرگان کار مربیگری هستند. آقای الهامی قهرمانی های متعددی در جام حذفی داشته اند و آقای مطهری هم یک مربی آینده دار هستند. تا روز سه شنیه که جلسه هیئت رییسه برگزار می گردد، امکان اینکه تغییراتی در فضای فهرست اولیه رقم بخورد، وجود دارد.

او سپس در پاسخ به اینکه آیا فدراسیون از پنج گزینه مدنظر خود برنامه خواسته است؟ گفت: بله. از این پنج بزرگوار که عرض سلام خدمت تک تک آن ها دارم و همه از بزرگان فوتبال هستند و من در مقابل آن ها تعظیم می کنم، برنامه خواسته شده است. آقای الهامی و آقای مطهری هم جزو برنامه ریزی ها هستند.

علوی شرح داد: این جزو اولین بار هایی بود که فضای فدراسیون به سمتی رفت که برای جام ملت های آسیا برنامه داده گردد که این برنامه میان مدت محسوب می گردد. فکر می کنم این عزیزان فردا یا پس فردا ارزیابی کارشناسی خودشان را انجام می دهند و در جلسه هیئت رییسه برنامه ها آنالیز می گردد.

وی در پاسخ به اینکه آیا گزینه ای اعلام نموده که برنامه ای ارائه نمی دهد، گفت: من در این مورد اطلاعی ندارم.

علوی در واکنش به اینکه آیا فدراسیون در بین گزینه ها اولویت خاصی دارد؟ گفت: قطعا بر اساس برنامه ها تصمیم گیری خواهد شد. ضمن اینکه رزومه عزیزان هم جزو مواردی است که آنالیز خواهد شد.

او درباره نقش کمیته فنی در انتخاب سرمربی تیم ملی شرح داد: کمیته فنی به عنوان یک کمیته مشورتی نظرات و دیدگاه های ارزشمند خودش را به وسیله رییس کمیته به رییس فدراسیون فوتبال منتقل می نماید. البته ظرف 24 ساعت اخیر، موارد به وسیله ریاست محترم این کمیته مطرح شده و ایشان مستحضر هستند و آقای محصص مثل همواره نظرات ارزشمندی دارند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال سپس درباره سه گزینه خارجی تیم ملی (ژوزه مورایس، فلیکس سانچز و پاکو خمس) شرح داد: مباحثی مطرح شده است، اما فدراسیون فوتبال حتما در صورت نگرش به جذب سرمربیان خارجی، اولویتی برای سرمربیان خارجی کارنموده در فوتبال ایران قائل می گردد. با توجه به اینکه زمان کمی تا جام ملت ها به جای مانده، بحث شناخت یکی از مهم ترین مسائل است. اگر فضا را به سمتی ببریم که برترین مربی اروپایی بیاید، اما شناخت نداشته باشد و یا بازیکن او را نپذیرد، اتفاق خوبی رخ نمی دهد.

او در مورد احتمال حضور برانکو در تیم ملی نیز گفت: آقای برانکو با فدراسیون فوتبال عمان در قرارداد هستند و اصلا حرفه ای نیست که فدراسیون فوتبال ایران درباره مربی عزیزی که در قرارداد است، صحبتی کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "اسامی عجیب در لیست گزینه های تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی عجیب در لیست گزینه های تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید