بی خبری 72 ساعته باشگاه استقلال از یک بازیکن ، درخواست ناگهانی برای جدایی از جمع آبی ها

به گزارش وبلاگ سایه، هافبک خارجی استقلال طی 3 روز گذشته در تمرینات این تیم حضور نداشته است.

بی خبری 72 ساعته باشگاه استقلال از یک بازیکن ، درخواست ناگهانی برای جدایی از جمع آبی ها

به گزارش وبلاگ سایه هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال که آخرین جلسه تمرینی خودش را با آبی پوشان پیش از بازی با مس کرمان پشت سر گذاشت، پس از اینکه طبق معمول در لیست مسابقه قرار نگرفت در تمرینات تیمی نیز حاضر نشد تا امروز سومین روز غیبت این بازیکن باشد.

عزیزبک آمانوف، طی سه روز گذشته در تمرینات استقلال غایب بوده و این در حالیست که باشگاه استقلال از شرایط این بازیکن بی خبر است. با اینکه او هنوز هتل محل اقامت خودش را نیز تحویل نداده اما مشخص نیست او به کشور خودش برگشته یا در ایران به سر می برد.

آمانوف که خودش هم تمایل به جدایی از استقلال داشت، در ایام جابجایی زمستانی اعلام کرده بود پیروز به پیدا کردن تیم نو نشده و به همین علت قصد جدایی ندارد. باشگاه استقلال هم با اینکه طبق نظر سرمربی تیم مخالفتی با جدایی آمانوف نداشت، پرونده قطع همکاری را بسته فرض کرد.

با اینحال، هافبک خارجی چند روز پس از خاتمه جابجایی نیم فصل به باشگاه گفت تیم نوی پیدا کرده و قصد رفتن به کشورش را دارد. مدیران باشگاه استقلال نیز با اینکه اقدام آمانوف دیر اجرا شده بود، به این بازیکن گفتند مسئله ای با فسخ قراردادش ندارند اما باید نام تیم مقصد را اعلام کند و درخواستی به باشگاه استقلال برسد تا امور مربوط به قطع همکاری انجام شود.

با اینحال پس از این درخواست و پاسخ باشگاه استقلال، مدیران باشگاه دیگر پاسخی از این بازیکن دریافت نکردند و در حال حاضر نیز اطلاعی از شرایط و شرایط او در دسترس نیست. غیبت او در تمرینات نیز بدون اجازه بوده و هیچ کس خبری از این بازیکن ندارد.

خاتمه پیام/

منبع: همشهری آنلاین

به "بی خبری 72 ساعته باشگاه استقلال از یک بازیکن ، درخواست ناگهانی برای جدایی از جمع آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی خبری 72 ساعته باشگاه استقلال از یک بازیکن ، درخواست ناگهانی برای جدایی از جمع آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید