بررسی شناور شدن ساعت کار مدارس و ادارات برای اول مهر

به گزارش وبلاگ سایه، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور منطقه ها شهرداری تهران با اشاره به کاهش 10 الی 15 درصدی ترافیک تهران با شناورسازی ساعت کار ادارات و مدارس در مهرماه سال گذشته، گفت: مجددا ستاد استقبال از مهر شناورسازی ساعات کار مدارس و ادارات را پیشنهاد داده است و بررسی های تخصصی صورت می گیرد.

بررسی شناور شدن ساعت کار مدارس و ادارات برای اول مهر

به گزارش ایسنا، مهدی گلشنی، با اعلام موفقیت آمیز بودن طرح شناورسازی ساعت کار مدارس و ادارات که در مهرماه سال گذشته انجام شد، اظهار کرد: بررسی های پلیس و مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران نشان داد که با شناورسازی ساعت کار مدارس و ادارات 10 تا 15 درصد شاهد کاهش ترافیک در تهران بودیم.

وی با بیان این که کاهش 10 الی 15 درصدی تهران با شناورسازی ساعات کاری ادارات و مدارس دستاورد خوبی در مدیریت ترافیک مرکز بود به گونه ای که برای سال جاری نیز مجددا ستاد استقبال از مهر شناورسازی ساعات کار مدارس و ادارات را پیشنهاد داده است، گفت: البته این پیشنهاد مطرح شده، اما باید بررسی های تخصصی در نهاد های مسئول انجام گیرد.

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور منطقه ها شهرداری تهران با بیان این که چند سالی است که ستاد استقبال از مهر به صورت جدی در حوزه های مختلف فعال است تا شهر برای آغاز سال تحصیلی آماده باشد، شرح داد: اورهال پله برقی ها، اورهال قطار های مترو و آمادگی اتوبوسرانی و تاکسیرانی در دستور کار واقع شده است و امیدواریم که بتوانیم بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده فعالیت های اجرایی را از 15 شهریورماه آغاز و تا 15 مهرماه ادامه دهیم تا شاهد مدیریت بهتر ترافیک در مرکز باشیم.

گلشنی با بیان این که براساس برنامه ریزی های اجرا شده 400 اتوبوس اورهال شده تا مهرماه به مدار ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه می شود، اظهار کرد: همچنین از ابتدای سال تا به امروز شش رام قطار اورهال شده و قرار است تا سرانجام شهریورماه چند رام قطار دیگر نیز اورهال و وارد ناوگان شود.

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور منطقه ها شهرداری تهران همچنین از رفع نقص تمام پله های برقی تا اول مهرماه خبر داد و گفت: در سطح منطقه ها 22 گانه نیز اقدامات موثری در راستای رفع نقص المان های ترافیکی اجرا شده و این تمهیدات ادامه خواهد داشت.

منبع: فرارو

به "بررسی شناور شدن ساعت کار مدارس و ادارات برای اول مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی شناور شدن ساعت کار مدارس و ادارات برای اول مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید