بانکهای سراسر جهان پشتیبانی از گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ را متوقف کردند

به گزارش وبلاگ سایه، به نظر می رسد باگ جدید گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ جدی تر از آن است که در ابتدا تصور می شد. باگ مذکور در بخش اسکنر اثر انگشت این محصولات است و بر اساس شکایت بسیاری از کاربران این سیستم که برای قفل و بازگشایی قفل گوشی ها استفاده می شود فاقد اعتبار است. اکنون این مشکل به بانکها رسیده است.

بانکهای سراسر جهان پشتیبانی از گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ را متوقف کردند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نا امنی قفل گوشی یکی از بدترین مواردی است که می تواند برای کاربران مشکلاتی جدی ایجاد کند. هیچ فردی مایل نیست اطلاعاتش سرقت شود یا قفل گوشی خود را نا ایمن ببیند. این مسئله ای است که به نظر می رسد این روزها گریبانگیر کاربران سامسونگ شده است.

اگرچه سامسونگ با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرده که برخی از محافظ صفحه های سیلیکونی این مشکل را به وجود آورده اند و کاربران باید پس از جدا کردن آنها اثر انگشت خود را دوباره ثبت کنند اما به نظر می رسد این ادعا چندان صحت ندارد و با این روش نیز همچنان قفل مذکور ناکارامد و ناایمن است.

به همین دلیل نیز بانکهای معتبر جهان که تا پیش از این از سیستم اعتباریابی مبتنی بر گوشی های سامسونگ پشتیبانی می کردند، اعلام کرده اند که گزینه ورود به حساب مبتنی بر اثر انگشت این شرکت را به رسمیت نمی شناسند. .انجمن Nationwide Building Society انگلستان، گزینه ورود به حساب مبتنی بر اثر انگشت را در برنامه خود برای صاحبان تلفن های گلکسی اس 10 سامسونگ غیبرطرفال کرده است. NatWest نیز دیگر موسسه ای است که پشتیبانی از تلفن های اس 10 را کاملاً حذف کرده است.

به نظر می رسد بانک مرکزی چین نیز حمایت خود از دارندگان گلکسی اس 10 و نوت 10 و تب اس 6 کاسته است. KaKao (تنها بانک کره ای آنلاین) در کره جنوبی نیز به کاربران خود هشدار داده است تا تأیید اثر انگشت را غیبرطرفال کنند. سامسونگ قول داده است تا اوایل این هفته به روزرسانی نرم افزاری را ارائه کند که این مشکل را برطرف می کند. با این حال، لازم است اثر انگشت خود را حذف و دوباره ثبت کنید.

منبع: انتخاب

به "بانکهای سراسر جهان پشتیبانی از گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ را متوقف کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانکهای سراسر جهان پشتیبانی از گلکسی اس 10 و نوت 10 سامسونگ را متوقف کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید