افزایش سهم رایتل از بازار اپراتورهای ارتباطی

به گزارش وبلاگ سایه، آخرین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از روند مستمر رشد سهم رایتل از بازار مشترکین اپراتورهای تلفن همراه کشور در سال 1401 حکایت دارد.

افزایش سهم رایتل از بازار اپراتورهای ارتباطی

به گزارش روابط عمومی رایتل، طبق آخرین گزارش آماری ارائه شده از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به عنوان نهاد حاکمیتی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سال 1401 توانست نرخ رشد قابل قبولی را در بازار اپراتورهای تلفن همراه کسب کند.

بر این اساس، رایتل برای چهارمین دوره، پس از زمستان 99، بهار و تابستان 1400 در تابستان سال جاری نیز رشد سهم بازار صعودی را تجربه کرد.

مقایسه گزارش اخیر رگولاتوری حوزه ارتباطات (تا انتها سه ماهه دوم سال 1401) با گزارش قبلی این نهاد که تغییرات مقدار مشترکین تا انتها سه ماهه نخست سال 1400 را ارائه کرده، نشان می دهد برند رایتل از سوی جامعه با اقبال روبرو شده، به نحوی که سهم بازار آن طی مدت مورد اشاره به مقدار هشت صدم درصد رشد، ثبت کرده است.

رویه افزایش مشترکین رایتل از پاییز و زمستان 99 آغاز و تا نیمه سال جاری همچنان رو به رشد است، به طوری که سهم بازار رایتل در سه ماهه نخست سال جاری، سه و هفت دهم درصد و در سه ماهه دوم این رقم به سه و هشت دهم درصد تغییر کرد.

منبع: خبرآنلاین

به "افزایش سهم رایتل از بازار اپراتورهای ارتباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سهم رایتل از بازار اپراتورهای ارتباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید