از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

به گزارش وبلاگ سایه، تشکیل کلاس در 5شنبه ها برای جبران عقب ماندگی درسی، تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد و99، سال سخت تری خواهد بود از جمله مهمترین اخبار اجتماعی خبرنگاران طی امروز (9 دی ماه) هستند.

از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

به گزارش وبلاگ سایه، امروز (9 دی ماه) 44 خبر،مصاحبه و گزارش در اداره اخبار اجتماعی وبلاگ سایه منتشر شد که مهمترین آن ها به همراه لینک خبر در ادامه می آید:

مادران ایرانی سال گذشته در چه سنی بچه ها خود را به جهان آورده اند؟

بر پایه آمار ولادت های ثبت شده در سال گذشته بیشترین سهم ولادت های اتفاق افتاده با 385 هزارو 790 ولادت متعلق به مادران 25 تا 29 سال بوده است.

بازگشت دوچرخه های بیدود از فردا/ حمایت شهرداری از همه شرکت های دوچرخه اشتراکی

یعقوب آزاده دل - مدیر واحد حمل و نقل پاک شهرداری تهران - از بازگشت دوچرخه های اشتراکی بیدود از صبح فردا (سه شنبه) اطلاع داد.

تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

مجتبی عبادی - پیمانکار بهره بردار از دلفیناریوم برج میلاد - در خصوص مرگ یک دلفین در این مجموعه توضیحاتی را ارائه و گفت که هیچ شیر دریایی در مجموعه دلفیناریوم تلف نشده است.

تحویل 6500 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد تا سرانجام سال

سید مرتضی بختیاری - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) - از تحویل 6500 واحد مسکونی به مددجویان نیازمند تا سرانجام سال اطلاع داد.

تشکیل کلاس در 5شنبه ها برای جبران عقب ماندگی درسی/ تغییر تقویم آموزشی با توجه به اقلیم کشور

عباس سلطانیان - مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش - با تاکید بر اینکه تعطیلی مدارس به دلایل مختلف از جمله آلودگی هوا نباید به فرایند یاددهی و یادگیری لطمه بزند، گفت: شورای عالی آموزش و پرورش در ماده 96 آیین نامه اجرایی مدارس به این موضوع اشاره و تاکید نموده است که اگر به دلیل شرایط اضطراری، مدرسه تعطیل و باعث تغییر تقویم سالانه شود، مدیر مدرسه باید نسبت به جبران عقب افتادگی اقدام کند.

حل مسائل دانش آموزان و معلمان بازداشتی در حوادث آبان ماه

محسن حاجی میرزایی - وزیر آموزش و پرورش - به پرسش درباره شرایط معلمان و دانش آموزان بازداشتی در حوادث آبان ماه پاسخ داد و گفت: طبق آخرین آمار و گزارش ها مشکل دانش آموزانی که دچار مسئله شده بودند حل شده، همچنین مسئله معلمان و بعضی کارکنان در سراسر کشور نیز حل شده است.

99، سال سخت تری خواهد بود / منطبق با جیب مملکت عمل خواهم کرد

دکتر سعید نمکی - وزیر بهداشت - ضمن اشاره به مطالبات وزارت بهداشت از تامین اجتماعی و پرداخت تدریجی معوقات مراکز درمانی گفت: چنانچه شرایط مالی کشور با این آهنگ پیش رود، سال 99 سال سخت تری خواهد بود و بنده نیز به عنوان مدیر ارشد مجموعه، به گونه ای عمل خواهم کرد که منطبق با جیب مملکت باشد و مطمئنم که مردم چنانچه بی عدالتی مشاهده نکنند، صبوری خواهند کرد.

وزارت بهداشت: مشکل داروهای تالاسمی به دلیل معوقات بیمه هاست نه کمبود دارو

در پی انتشار بعضی اخبار مبنی بر کمبود شدید داروی آهن زدای بیماران تالاسمی و نامه رییس دفتر ریاست جمهوری به وزیر بهداشت در این باره، دکتر کیانوش جهانپور - سخنگوی سازمان غذا و دارو - تاکید نمود که مشکل نبود این دارو در بعضی داروخانه ها به معوقات بیمه ها به داروخانه ها و به تبع آن بدهی داروخانه ها به شرکت های پخش بازمی شود.

شیفت بعدازظهر دندان پزشکی های دولتی به بخش خصوصی واگذار شد + جزییات

دکتر علیرضا رئیسی - معاون بهداشت وزارت بهداشت - جزییات واگذاری مراکز دندان پزشکی این وزارتخانه به بخش خصوصی را تشریح کرد.

آخرین شرایط کیفیت سوخت توزیعی در کشور

زهرا سماعی - سرپرست دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست - ضمن اشاره به بهبود کیفیت سوخت گازوئیل و بنزین در کشور طی مهر و آبان نسبت به ابتدای سال جاری گفت: بر اساس نمونه برداری های اجرا شده کیفیت سوخت کشور نزدیک به حد استاندارد بود و از این رو آلودگی هوا در کلانشهرهای کشور طی این مدت ارتباطی به کیفیت سوخت نداشت.

سهم 61 درصدی خودروها و موتورها در فراوری ذرات معلق پایتخت

حسین شهیدزاده - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران - گفت: بر اساس سیاهه انتشار سال 96 که به تازگی منتشر شده است، سهم منابع متحرک در فراوری ذرات معلق 60.8 درصد بوده است.

هلال ریاست ساختمان صلح کی کامل می شود؟

هلال احمر ایران؛ نهادی مردمی با خدماتی ملی و بین المللی است که وظیفه خطیر امداد و نجات را بر عهده دارد و در شرایط بحران، نوک پیکان انتظارات متوجه اوست؛ این نهاد مردمی با حجم وسیعی از مسوولیت ها و البته آوازه ای درخشان در میان جمعیت های ملی جهان، امروز اما درگیر بعضی حواشی است و تحت تاثیر همین حواشی نیز مدتی است که بدون فرمانده کار خود را ادامه می دهد.

پنج خبر پربازدید امروز به توضیح زیر هستند:

تشکیل کلاس در 5شنبه ها برای جبران عقب ماندگی درسی/ تغییر تقویم آموزشی با توجه به اقلیم کشور

99، سال سخت تری خواهد بود / منطبق با جیب مملکت عمل خواهم کرد

تشریح جزئیات علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد

حل مسائل دانش آموزان و معلمان بازداشتی در حوادث آبان ماه

آسیب دیدگی زانو و افزایش احتمال ابتلا به آرتریت

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تشکیل کلاس در پنجشنبه ها تا علت مرگ دلفین در دلفیناریوم برج میلاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید