3 بالگرداطفاء حریق، امداد نجات واورژانس هوایی درسه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقرمی باشند

به گزارش وبلاگ سایه، خبرگزاری اریا- با دستور سید محمود حسینی پور 3 بالگرد اطفاء حریق، امداد نجات و اورژانس هوایی برای جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی اعم از آتش سوزی و تصادفات در جنگل ها و محورهای مواصلاتی استان در سه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقر می باشند .

3 بالگرداطفاء حریق، امداد نجات واورژانس هوایی درسه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقرمی باشند

به گزارش خبرنگاراریادفترمازندران درساری، با دستور سید محمود حسینی پور استاندار مازندران 3 بالگرد اطفاء حریق، امداد نجات و اورژانس هوایی برای جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی اعم از آتش سوزی و تصادفات در جنگل ها و محورهای مواصلاتی استان در سه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقر می باشند.

گفتنی است طی ماه های گذشته با پیگیری های استاندار مازندران 3 فروند بالگرد اطفاء حریق، امداد نجات و اورژانس در شهرستان های عباس آباد، آمل و ساری جهت ارائه خدمات به مردم استان استقرار یافته اند.

گفتنی است، با توجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن روز طبیعت قرار داریم، یک فروند بالگرد در شهرستان آمل با همکاری اورژانس این شهرستان آماده فعالیت می باشد و دو فروند دیگر در شهرستان های ساری و عباس آباد جهت مقابله با هرگونه حادثه احتمالی مستقر و آماده فعالیت و خدمت رسانی می باشند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "3 بالگرداطفاء حریق، امداد نجات واورژانس هوایی درسه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقرمی باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بالگرداطفاء حریق، امداد نجات واورژانس هوایی درسه محدوده شرق، مرکزی و غرب استان مستقرمی باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید