گوشی های هوشمند، دوربین های عکاسی را منزوی کردند!

به گزارش وبلاگ سایه، تازه ترین آمار و گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که میزان خریداری و استقبال از دوربین های عکاسی از سال 2010 تا 2018 میلادی بیش از 50 درصد کاهش یافته است.

گوشی های هوشمند، دوربین های عکاسی را منزوی کردند!

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،با توجه به افزایش روزافزون محبوبیت گوشی های هوشمندی که همگی به دوربین های با کیفیت و مجهز به قابلیت های تقریباً حرفه ای تجهیز شده اند، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران پیش تر برآورد نموده بودند که دیگر کسی سراغ خریداری و استفاده از دوربین های عکاسی و حرفه ای که معمولاً حجم و اندازه بزرگ و سنگینی دارند، نخواهد رفت چراکه گوشی های هوشمند از آنجایی که همیشه به همراه کاربران است، احتیاج آنها از عکاسی در سفر، مهمانی و سایر تفریحات خود را رفع خواهد نمود.

حالا تازه ترین آمارهای منتشر شده در وب سایت phonearena حاکی از آن است که میزان خریداری و استقبال کاربران از دوربین های عکاسی در هشت سال اخیر یعنی از سال 2010 تا 2018 میلادی به بیش از 50 درصد کاهش و تقلیل یافته است.

گوشی های هوشمندی که در سال های اخیر روانه بازارهای جهانی شده است، به قابلیت و ویژگی های متعددی که غالباً در دوربین های عکاسی و حرفه ای وجود دارند، مجهز شده اند و کاربران قادر خواهند بود تنها با اطلاع و استفاده درست از آنها، تصاویر و عکس های باکیفیت و با وضوح بالایی را گرفته و در آرشیو تصاویر خود به ثبت برسانند.

منبع: اقتصاد ایران

به "گوشی های هوشمند، دوربین های عکاسی را منزوی کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی های هوشمند، دوربین های عکاسی را منزوی کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید