پیشنهاد عجیب و غیرمنتظره برای سیدجلال حسینی

به گزارش وبلاگ سایه، در حالی که پیش از این گفته می شد یحیی گل محمدی تصمیم گیری در مورد سیدجلال حسینی را به خود این بازیکن سپرده است، اما پیش بینی می گردد که کاپیتان سرخ ها جایی در این تیم برای فصل آینده نداشته باشد.

پیشنهاد عجیب و غیرمنتظره برای سیدجلال حسینی

به این ترتیب احتمالا باشگاه پرسپولیس به زودی جلسه ای با کاپیتان خود خواهد داشت تا ضمن حفظ احترام او ترتیبی برای خداحافظی اش از جمع سرخ ها اتخاذ کند. اما در حالی که گفته می شد حسینی در صورت جدایی از جمع سرخ ها راهی ملوان خواهد شد تا به امروز پیشنهادی از این تیم به کاپیتان 40 ساله سرخ ها داده نشده است.

از سوی دیگر دو تیم مس کرمان و سپاهان اصفهان خواهان به خدمت گرفتن جلال حسینی شده اند. در این میان پیشنهاد سپاهان به کاپیتان سرخ ها جالب توجه است. پرسپولیس تا به امروز اسماعیلی فر را از این تیم به خدمت گرفته و گفته می گردد بازیکن دیگر این تیم هم در آستانه پیوستن به جمع سرخ ها هستند. به همین علت در صورتی که جلال حسینی راهی سپاهان گردد فارغ از مسائل فنی این انتقال می تواند به نوعی یک پاسخ محکم به اقدام سرخ ها باشد.

جلال حسینی پیش از این در دوران طلایی سپاهان در این تیم حضور داشت و پیروز شد 3 بار با این تیم قهرمان لیگ برتر گردد. باید منتظر ماند و دید در نهایت تصمیم جلال حسینی برای فصل آینده چه خواهد بود.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "پیشنهاد عجیب و غیرمنتظره برای سیدجلال حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد عجیب و غیرمنتظره برای سیدجلال حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید