وعده وزیر ورزش به طرفداران سرخابی؛ استقلال و پرسپولیس تا آخر سال به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ سایه، گروه استان ها وزیر ورزش و جوانان گفت: دستورات و مجوزهای واگذاری استقلال و پرسپولیس اخذ شده است و تا آخر اسفند سال جاری این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار می شوند.

وعده وزیر ورزش به طرفداران سرخابی؛ استقلال و پرسپولیس تا آخر سال به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ سایه از آستارا، حمید سجادی عصر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان گفت: رئیس جمهور محترم تیم هایی تشکیل شده تا با دقت مصوبات و گزارش ها شهرستان در سفرهای دولت آنالیز و تصمیم گیری شود.

سجادی بابیان اینکه مطالعات لازم در ابعاد مختلف برای شهرستان های هدف در سفر هیئت دولت به استان ها انجام می شود اضافه نمود: در بعضی از استان ها به جهت برطرف مسائل موجود این استان ها، حتی دو روز هم بیشتر حضور داشتم.

وی با اشاره به مرزهای سه گانه شهرستان مرزی بندر آستارا و قرار گرفتن این شهرستان در منطقه استراتژیک در گیلان گفت: شهرستان مرزی بندر آستارا از زیبایی منحصربه فردی برخوردار است که می توان مسابقات بین المللی را نیز در همین شهرستان برگزار کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده با عنوان طرح خودکفایی مالی فدراسیون های ورزشی نیز گفت: طرح خودکفایی مالی و درآمدزایی فدراسیون های ورزشی از مهم ترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان است.

سجادی در ادامه از آماده شدن واگذاری باشگاه های فوتبال استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اطلاع داد و گفت: مجوزهای لازم در این خصوص اخذشده است و ان شالله تا آخر اسفندماه سال جاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار می شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: فرایند واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی به اطلاع فدراسیون فوتبال و حتی به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نیز اطلاع داده شده است.

سجادی بابیان اینکه ماجرای حذف تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس از لیگ آسیا به دولت قبل برمی شود، اضافه نمود: کوشش کردیم که آرای صادره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا باطل شود که متأسفانه تا به امروز با مسائلی روبرو شده ایم.

به گزارش وبلاگ سایه، وزیر ورزش و جوانان، عصر امروز از زیرساخت ها و امکانات منطقه ویژه مالی بندر آستارا، مجموعه ورزشی وحدت،پروژه نیمه تمام استخر شنای ورزشی بانوان بازدید کرد.

617، س

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وعده وزیر ورزش به طرفداران سرخابی؛ استقلال و پرسپولیس تا آخر سال به بخش خصوصی واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده وزیر ورزش به طرفداران سرخابی؛ استقلال و پرسپولیس تا آخر سال به بخش خصوصی واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید