واکنش باشگاه استقلال به پست اینستاگرامی عضو سابق هیئت مدیره

به گزارش وبلاگ سایه، باشگاه استقلال درخصوص پست اینستاگرامی منتشر شده از طریق عضو سابق هیئت مدیره این باشگاه واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه استقلال به پست اینستاگرامی عضو سابق هیئت مدیره

به گزارش وبلاگ سایه، چهارشنبه شب بود که خبر تغییر در هیئت مدیره استقلال منتشر شد و داریوش دلفانی، علی اصغر ملکیان و پرویز مظلومی به نام عضو تازه منصوب شدند و مهدی عبدیان و حجت نظری کنار رفتند.

پس از این تصمیمات، مهدی عبدیان با انتشار یک پست اینستاگرامی، به انتقاد از وزیر ورزش پرداخت و نوشت: تلاش چند ماهه هیئت مدیره برای انتخاب مدیرعامل کاربلد نتیجه نداد و وزیر محترم ورزش و جوانان ترجیح دادند این پست را بر سر مسائل سیاسی خود معامله کنند و تنها چیزی که مهم نبود، باشگاه استقلال بود. آرزوی موفقیت برای تیم آقای دکتر بذرپاش در باشگاه استقلال.

باشگاه استقلال، نسبت به این صحبت ها، در رسانه رسمی خود واکنش نشان داد و بیان نمود:

پست اینستاگرامی عضو سابق هیئت مدیره استقلال که اخیرا از این باشگاه جدا شده است، مطالبی سراسر کذب و خلاف واقع است.

پس از استعفای برخی از اعضای هیات مدیره و با هدف اصلاح مدیریتی و ارتقای کارآمدی باشگاه از سوی مجمع باشگاه، اعضای تازه هیات مدیره و از جمله پیشکسوت محبوب جناب آقای مظلومی انتخاب شده اند.

اینکه ایشان پس از جدایی مدعی معامله سیاسی است، از اساس کذب محض بوده و صراحتا اعلام می نماییم؛ این تغییرات تصمیم مجمع باشگاه (وزارت ورزش) بوده است.

در پایان امیدواریم با حمایت کادر فنی، سرمربی محترم، هیئت مدیره، هواداران عزیز و سایر ذینفعان بهترین نتایج تاریخ استقلال رقم بخورد و باعث شادی دل هواداران گردد.

اعضای سابق هیئت مدیره هم اگر هوادار استقلال هستند، کمک حال و کمکگر این تیم مردمی باشند و با انتشار مطالب نادرست استقلال و هواداران فهیم اش را آزار ندهند.

این باشگاه حق قانونی خویش را برای پیگیری قضایی محفوظ می داند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش باشگاه استقلال به پست اینستاگرامی عضو سابق هیئت مدیره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه استقلال به پست اینستاگرامی عضو سابق هیئت مدیره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید