همسر مهدی قائدی شاهد لاکچری ترین افتتاحیه اکسپو در دبی

به گزارش وبلاگ سایه، خبرنگاران : ویدیویی که ستاره معصومی همسر جنجالی و پرحاشیه مهدی قائدی از حضورش در مراسم افتتاحیه اکسپو 2020 دبی منتشر نموده است را ببینید.

همسر مهدی قائدی شاهد لاکچری ترین افتتاحیه اکسپو در دبی

همسر مهدی قائدی به چهره معروفی در اینستاگرام تبدیل شده است. فیلم هایی که همسر مهدی قائدی از خود پخش می نماید بوی فخرفروشی او را می دهد. همسر مهدی قائدی همراه وی به دوبی سفر نموده بود. فیلمی را همسر مهدی قائدی در افتتاحیه اکسپو دبی منتشر نموده است. این فیلم را از ستاره معصومی همسر مهدی قائدی ببینید.

ستاه معصومی همسر مهدی قائدی ویدیویی از افتتاحیه اکسپو 2020 دبی که یک رویداد مالی است در صفحه خودش منتشر نموده است.

لاکچری بازی تازه ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی حضور در رویدادهای فرهنگی است! البته او بعد از چند ساعت ویدیو مورد نظر را حذف کرد و معلوم نیست علت این کار او چه بوده است.

اکسپو چیست ؟

اکسپو 2020 دبی یک رویداد بسیار لاکچری و مالی و فرهنگی است که حضور افراد مشهور دبی در آن همواره سوژه رسانه ها می گردد. نمایشگاه جهانی، اکسپو جهانی که به اختصار اکسپو نامیده می گردد نمایشگاهی بین المللی و بسیار معتبر و مشهور است که هرچند سال یک بار برای نمایش و ارائه دستاوردهای ملل مختلف برگزار می گردد. نمایشگاه جهانی اولین بار در سال 1844 در پاریس برگزار گردید و از آن پس به رسمی همیشگی و دائمی تبدیل شد.

اهمیت این نمایشگاه برای کشورها به میزان ای زیاد است که بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازی های المپیک، سومین رویداد مهم بین المللی جهان محسوب می گردد. از این رو گاهی آن را المپیک فرهنگ ملل هم می نامند. نمایشگاه جهانی زیر نظر موسسه بین المللی نمایشگاه ها (Le Bureau international des expositions) که در شهر پاریس قرار گرفته برگزار می گردد. آخرین نمایشگاه در سال 2017 و در شهر آستانه قزاقستان برگزار گردید و برای دور بعد نمایشگاه ها که در سال 2020 برگزار خواهد شد دبی به اسم میزبان انتخاب شده است.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "همسر مهدی قائدی شاهد لاکچری ترین افتتاحیه اکسپو در دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر مهدی قائدی شاهد لاکچری ترین افتتاحیه اکسپو در دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید